فرهنگ و هنر

معرفی ظرفیت‌های فارس در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری

معرفی ظرفیت‌های فارس در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری

آپارات نیوز/فارس طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده داشته‌های فرهنگی و گردشگری استان فارس در قالب ۳۵ غرفه در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران معرفی می‌شود.

استاندار فارس امروز (۲۳ بهمن ماه) در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران با حضور در غرفه این استان، گفت: غرفه فارس در مقایسه با نمایشگاه سال گذشته و نمایشگاه‌هایی که تاکنون برگزار شده، بسیار متفاوت است.

محمدهادی ایمانیه اظهار کرد: افرادی که در غرفه‌های استان حضور دارند، لازم است با معرفی و توضیح جاذبه‌های گردشگری فارس توجه بازدیدکنندگان را به استان فارس جلب کنند. غرفه‌داران می‌توانند با تعامل با سایر غرفه‌ها و صحبت درباره جاذبه‌های دیدنی فارس، در معرفی و جذب مسافر و گردشگر به استان تأثیرگذار باشند. 

نماینده مردم کازرون و کوهچنار در مجلس نیز در بازدید از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، گفت: امسال برای اولین بار شاهد این هستیم که میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی فارس به‌صورت کاملاً متمرکز و با سلیقه‌ای زیبا و چشمگیر هنرهای متنوع و آثار تاریخی استان پهناور فارس را به نمایش گذاشته است. 

فریدون عباسی دوانی اظهار کرد: کسانی که در این نمایشگاه به غرفه فارس مراجعه کنند، می‌توانند با آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری استان آشنا شوند که این آشنایی قطعاً باعث جذب گردشگر و توسعه گردشگری فارس خواهد شد. 

به گزارش آپارات نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس، او درباره غرفه شهرستان کازرون نیز بیان کرد: غرفه کازرون نمای کاملی از آثار تاریخی این شهر است و جاذبه‌های بومی را به خوبی در معرض نمایش گذاشته‌ است.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب هنری

از ریتم و صداهای کلمات استفاده می‌کنم تا شما را در یک سفر صوتی همراه کنم.
دکمه بازگشت به بالا