حوادث

ممنوعیت ورود به پارک‌های شهر تهران/ جریمه و انتقال خودروهای متخلف به پارکینگ

فرمانده پلیس تهران بزرگ در تاریخ 4 آوریل از ممنوعیت دسترسی به پارک های تهران خبر داد و گفت: “در صورت عدم رعایت موضوع جریمه و انتقال اتومبیل از پارک ها و تفرجگاه ها به پارکینگ صادر می شود. ”

به گزارش آپارات نیوز ، سردار حسین رحیمی وی در این باره گفت: طبق تصمیم ستاد ملی کرونا ، ورود به همه پارکهای تهران در تاریخ 4 آوریل ممنوع است.

وی ادامه می دهد: از روز گذشته که این تصمیم به ما اعلام شد ، ما با هماهنگی شهرداری در حال کار هستیم. دسترسی به همه پارک ها ممنوع است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: از شهروندان خواهش می كنم كه مطیع باشند زیرا تمام ورودی های پارک ها مسدود شده و حتی با ماشین جلوی پارک ها متوقف می شوند.

وی افزود: من جلسه ای با دکتر داشتم. زالی و آنها از وضعیت کرونا در تهران بسیار نگران بودند و طبق آماری که داده بودند ، بیش از 3500 غیرنظامی در بیمارستان بستری شدند. انتظار و التماس من این است که آنها در سال جدید مراعات کنند تا ما به مشکل بر نخوریم.

سردار رحیمی درباره اینکه آیا تأسیس و ورود به پارک های تهران جریمه ای در نظر گرفته شده است یا خیر؟ وی گفت: در صورت عدم رعایت این موضوع ، بدیهی است موضوع جریمه ها و موضوع انتقال خودروها از پارک ها و تفرجگاه ها به پارکینگ ها مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا