ورزشی

منصوریان: سه هفته سخت پیش رو داریم/ فشردگی مسابقات از ما تلفات گرفت

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک می گوید که سه سال اول حضور هر تیم در لیگ برتر بسیار مهم است و تیم هایی که به لیگ برتر می آیند باید مورد مراقبت قرار گیرند.

به گزارش آپارات نیوز ، علیرضا منصوریان ، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در نشست خبری پیش از بازی با تراکتور تبریز اظهار داشت: خوشحالم که بعد از سه مسابقه دشوار می توانیم فردا در خدمت هواداران اراکی باشیم.

وی ادامه می دهد: بازی فردا مقابل تراکتور بسیار متفاوت از بازی قبلی ما مقابل این تیم است. آقای. فیروز کریمی مربی خودم است و من او و افکارش را به خوبی می شناسم. ما یک بازی شش امتیازی داریم و برنده بازی می تواند به فضای پیش رو امیدوار باشد. وقتی آلومینیوم را دریافت کردیم ، او در جایگاه نهم قرار داشت و از نظر روحی بسیار بد بود. خدا را شکر امروز شرایطی بوجود آمده که حاشیه ایمنی برای ما ایجاد کرده و می توانیم بهتر عمل کنیم. ما سه هفته دشوار پیش رو داریم و اگر بتوانیم این سه هفته دشوار را پشت سر بگذاریم ، می توانیم در عراق کار خوبی انجام دهیم ، اگرچه من به مدیران گفتم که سه سال اول حضور هر تیم در لیگ برتر سه سال است. است. . تیم جم در سال های اول و دوم شرایط خوبی داشت اما در پایان سال های دوم و سوم لیگ برتر را ترک کرد. شما باید خیلی مراقب دو تیمی باشید که به لیگ آمده اند. اگر امروز در سه بازی بعدی فرصت انجام کارهای بزرگ را داشته باشیم ، نباید فراموش کنیم که این فرصت دیگر تکرار نخواهد شد.

وی در مورد بازیکنان غایب در بازی فردا گفت: “با در نظر گرفتن شدت زیاد مسابقات ، سعی کردیم ریکاوری خوبی داشته باشیم اما در مسابقه آخر شکست خوردیم و دو بازیکن در خط دفاع ، یعنی رامتین نداشتیم. سلیمان زاده و جهانبخش. طاهر “ما میثم مجیدی را نداریم ، اما امیدواریم که او بتواند برای سه ماه آینده تمرین کند. فکر نمی کنم ما برای بازی فردا سه یا چهار بازیکن داشته باشیم. ما یک تیم 29 نفره داریم و جوانان را آموزش داده ایم تا در ترکیب اصلی قرار بگیرند و بهترین کیفیت را داشته باشند و امیدوارم هیچ نگرانی برای ما ایجاد نشود. محسن ربیع خواه نیز مشکلی دارد و کادر فنی تشخیص داده که او بازی فردا نخواهد بود.

منصوریان در مورد عدم هماهنگی در دقایق پایانی خط دفاعی گفت: ما اصرار کردیم که الگویی را بازی کنیم که باید در ده دقیقه اول بازی کنیم. دفاع نباید 90 دقیقه بازی را تماشا کند و به دلیل وقت اضافی باید 100 دقیقه آماده باشیم. در مسابقه جام حذفی ما مجبور بودیم کارهای خطرناکی انجام دهیم زیرا همه چیز از دست رفته بود. انشالله دوباره روند گل نخوردن از فرد را شروع می کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا