ورزشی

ناراحتی فکری از اعضای هیات مدیره استقلال

در حالی که سرمربی استقلال در تمرین امروز با برگزاری جشنی که توسط مسئولان برگزار شد و با حضور بازیکنان سرحال و سرد بود ، بازنشر مصاحبه یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال و گفتگوی او در مورد ترک ایران توسط هروی ملیچ و ارتباطات دادن این مسئله به بحث بانک او را عصبانی و کینه کرد.

محمود فکری اکنون با آنچه در پشت دربی رخ داده احساس تنهایی می کند. اولین اظهارات مهدی عبدیان ، یکی از اعضای شورا بود که از عملکرد استقلال در ورزشگاه ابراز نارضایتی کرد و سپس سخنرانی های طولانی حجت نظری در مقابل باشگاه و سپس امروز در یک برنامه صبحگاهی انجام شد که تلویحاً خطاب به این مسئله را دارد که میلیچ از او استفاده نمی کند و روی نیمکت می نشیند. مربوط.

فیکری می گوید: “واقعاً عجیب است.” آیا می توانید تصور کنید که اگر باشگاه دو ماه حقوق هروی ملیچ را پرداخت می کرد ، او می توانست ایران را ترک کند؟ فرض کنید حقوقش به طور کامل پرداخت شد و من حتی او را روی صحنه آوردم و حتی از آموزش محروم کردم. آیا او دوباره ایران را ترک می کند؟ پاسخ این سال کاملاً واضح است. خوب است که دوستان خودشان گفته اند که ملیچ قبل از عزیمت از ایران نامه هشدار به آنها داده است و بنابراین واقعاً اشتباه است که وی مسئله ایران را با مسائل فنی رها کرده است. علاوه بر این ، من به عنوان سرمربی در زمینه فنی حق تصمیم گیری دارم و تشخیص من این بود که او در این چند بازی بازی نمی کند و البته من به مرور زمان از او در سریال استفاده می کنم.

به گفته وی ، مسئله ملیچ و بازگشت او به کرواسی به قدری قانونی و واضح است که لازم نیست در این باره بحث شود. وی گفت: “البته من هنوز هم میلیچ را از نظر قانونی بازیکن استقلال می دانم و اگر دوستانش او را به ایران برگردانند ، می تواند به استقلال خدمت کند.” البته با این توضیح که من به همه با یک چشم نگاه می کنم و فرقی بین بازیکنان قائل نیستم و همه با توجه به تلاششان برای تمرین در تیم قرار می گیرند.

ما به رغم مخالفت درمورد موضوع احضار ورا غفوری به این باشگاه فکر کردیم و از او س askedال کردیم که آیا مایل نیست در این مورد صحبت کند اما یک نکته کلی را بیان کرد. سرمربی استقلال گفت: من از صحبت های اعضای هیئت مدیره و مصاحبه های آنها در یکی دو هفته گذشته ناراحت هستم و موضوع را به آقای مددی مدیرعامل محترم باشگاه اعلام کردم. برای موفقیت در یک لیگ طولانی و دشوار ، به مواردی بیش از هرج و مرج و صحبت های کنترل نشده نیاز داریم.

254 251

دکمه بازگشت به بالا