ورزشی

نباید از کی‌روش در نقش مُسکن استفاده کنیم/ نه او با بازیکنان غریبه است و نه ملی‌پوشان با تفکرات او ناآشنا

احمد جمشیدیان در گفتگو با آپارات نیوز

نباید از کی روش در نقش مسکان استفاده کنیم/ نه با بازیکنان غریبه است و نه ملی پوشان با تفکرات او آشنا هستند.

پیشکسوت فوتبال نظر خود را درباره بازگشت کی روش، لیست اعلام شده و آینده بیان کرد.

احمد جمشیدیان در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آپارات نیوز درباره تغییرات روی نیمکت تیم ملی گفت: به هر حال تجربه کی روش به ما کمک می کند اما احساس می کنم حضور اسکوچیچ روی نیمکت برای جام جهانی مفید بود و بهتر بود تغییرات خود را بعد از جام جهانی در نظر می گرفتیم.

او ادامه داد: اگر قرار است از کیروش فقط برای جام جهانی استفاده کنیم و بعد از آن برنامه های دیگری هم داشته باشیم، تصمیم من اشتباه بود چون از او به عنوان همدستی استفاده می کنیم، اما اگر به او اعتماد کنیم، او از تیم ملی استفاده خواهد کرد. سال ها ساخته است. کندی موضوع دیگری است. همانطور که گفتم حضور موقت کی روش روی نیمکت تصمیم اشتباهی است و بهتر است برای استفاده از او برنامه ریزی درست و بلندمدتی داشته باشیم. تاریخ نیز نشان داده است که با استفاده طولانی مدت از این روش می توانیم موفق باشیم.

این بازیکن سابق فوتبال درباره لیست بازیکنان دعوت شده کی روش گفت: در دوره اول که کیروش سرمربی شد، چنین شرایطی داشتیم. او نسل را به یک فرآیند چند ساله تبدیل کرد. حالا با توجه به زمان کوتاه تا جام جهانی نمی توانیم همه چیز را تغییر دهیم. بهتر است با همان افراد قبلی کار کنید. یکی از اساتید حرف های جالبی زد و گفت چه زیدان داشته باشیم چه آنچلوتی 4 مدافع میانی دعوت کرده ایم و دو نفر را به میدان می فرستیم. در پست های دیگر هم همینطور ما نمی توانیم تغییرات زیادی ایجاد کنیم. ما باید تغییرات خود را بعد از جام جهانی انجام دهیم زیرا حداقل 70 درصد از این بازیکنان را در جام جهانی نخواهیم داشت.

آیا می توانیم در قطر کار بزرگی بسازیم؟ پاسخ جمشیدیان به شرح زیر است: چیزی که ما را امیدوار می کند این است که کی روش با این افراد غریبه نیست. بازیکنان با افکار او بیگانه نیستند. درست است که کی روش 2 سال در تیم نبود اما حضور او در ایران سابقه طولانی دارد و بازیکنان می توانند به آن افکار بازگردند. در لیست می بینیم که تقریبا 90 درصد از اعضای تیم ملی در جام جهانی قبلی همچنان در تیم ملی حضور دارند و این خود می تواند اتفاق امیدوارکننده ای برای صعود تیم ملی باشد.

80

هافبک سابق استقلال و سپاهان درباره فعالیت های این روزهای خود افزود: در حال حاضر سرمربی شهرداری همدان هستم. از 4 بازی 7 امتیاز گرفتیم و وضعیت ما بد نیست. از نظر هزینه و امکانات جزو پایین ترین تیم ها هستیم. ما خیلی بلندپروازانه فکر نمی کنیم، اما امیدواریم رتبه تک رقمی کسب کنیم. بازیکنان جوان و خوبی داریم که می توانند آینده ساز باشند اما طبق برنامه 3 ساله خود پیش می رویم و امیدواریم در سال سوم به هدف مورد نظر خود برسیم.

خبرنگار: علی رضایی

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا