فرهنگ و هنر

«نون خ» به سری چهارم رسید

سریال «نونخ4» که قرار بود اواخر تابستان کلید بخورد، به دلیل آماده شدن مقدمات کار و تمدید پیش تولید، طی چند روز آینده مقابل دوربین می رود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر آپارات نیوز; مهدی فرجی تهیه کننده سریال «نون خا» حدود چهار ماه پیش، خردادماه، تصویری از خود در کنار سعید آقاخانی در صفحه مجازی خود منتشر کرد و از آغاز پیش تولید این سریال خبر داد. پس از آن هر یک از بازیگران این سریال در سایه سوالات خبرنگاران رسانه ها از آغاز ساخت این مجموعه تلویزیونی از اواخر تابستان خبر دادند.

این سریال ظاهرا پس از ایام صفر و طی روزهای آینده تولید خود را آغاز خواهد کرد. طبق آنچه گفته شد، قرار است فیلمبرداری سریال «نونخ» در فصل چهارم ابتدا در تهران جلوی دوربین برود و سپس به جاهای دیگر برسد.

مهدی فرجی همچنین اعلام کرد که حسن مججونی در این فصل در کنار حمیدرضا آذرنگ بازی خواهد کرد.

تاکنون سه فصل از سریال «نون خا» به کارگردانی سعید آقاخانی برای شبکه اول ساخته شده است. «نون خ 1» در نوروز 1377 از شبکه یک سیما پخش شد. سری دوم این مجموعه طنز نیز در سال 1398 و «نون خا 3» در نوروز 1400 از شبکه یک سیما پخش شد.

این سریال نیز مانند فصل های گذشته توسط امیر وفایی نوشته شده است.

سعید آقاخانی، علی صادقی، شقایق دهقان، سیروس ممنت، سیدعلی صالحی، حدیده بازوند، ندا قاسمی، کاظم نوربخش، پاشا جمالی، نسرین مرادی و… از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا