ورزشی

نویدکیا: این وضعیت برای فدراسیون کت و شلوارپوش فاجعه‌بار است

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز؛ محرم نوید کیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان با انتقاد از حواشی روزهای اخیر فدراسیون در خصوص میزبانی نفت این تیم گفت: کاری که می کنند فاجعه بار است.
محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: بازی فردا مقابل نفت مسجد سلیمان بازی بسیار سختی است، سال گذشته بیشترین امتیاز را به تیم نفت مسجد سلیمان دادیم که ما در مسجد سلیمان شکست خوردیم. و اصفهان با این تیم به تساوی رسیدند. قطعا بازی بسیار سختی با تیم نفت مسجد سلیمان داشتیم. بازی این تیم را هفته گذشته دیدیم و این تیم یک بازی پرفشار مقابل پیکان با دوندگی بالایی انجام داد.
سرمربی سپاهان اصفهان گفت: باید تلاش کنیم تا یک بازی خوب با تمرکز بالا انجام دهیم و امتیاز خوبی کسب کنیم.
نویدکیا با اشاره به حواشی روزهای اخیر گفت: سه روز است که تکلیف مشخصی نداریم و نمی دانیم به کجا برویم. ما از فدراسیون و سازمان لیگ خواسته ایم که نامه ای را برای ما بنویسند ، اما آنها حتی حاضر نیستند نامه ای برای ما بنویسند که بازی ما اهواز یا مسجدسلیمان است. به ما می گویند نمی توانیم نامه بنویسیم و همه چیز شفاهی گفته شده است. . در فوتبال حرفه ای چیزی به نام دهان به دهان وجود ندارد. سازمان لیگ باید کتباً به ما اطلاع دهد که در کدام شهر و در کدام ورزشگاه قرار است در چه روز و ساعتی بازی کنیم ، هنوز تکلیف ما مشخص نیست و نمی دانیم فردا در چه ساعتی بازی می کنیم. ما حتی نمی دانیم در کدام استادیوم و شهر بازی خواهیم کرد.»
سرمربی تیم سپاهان اصفهان گفت: این وضعیت برای فدراسیون فاجعه بار است که این همه باگ و اشکال دارد و همه در آن کت و شلوار می پوشند و چنین سخنرانی هایی را در تلویزیون انجام می دهند.
چنین فدراسیونی نمی تواند یک بازی معمولی در لیگ انجام دهد و من نمی دانم در این زمینه چه بگویم. برای من عجیب است که فدراسیون نمی تواند نامه کتبی در مورد محل بازی ما به ما بدهد.
این مسائل با فوتبال غنی او برای خوزستان عجیب است. واقعا غیرممکن است که یک استادیوم و یک شهر را برای یک مسابقه برنامه ریزی کنیم و این عجیب است.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان درباره انتظارات این تیم از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال، گفت: گاهی می نشینند و در تلویزیون صحبت می کنند، اما هفته دوم است و نمی توانند بازی کنند. لیگ را تعیین نمی کند.”
ما سه روز است که به فدراسیون و سازمان لیگ می گوییم شفاهی به ما چیزی نگویند و در نامه کتبی بگویند تیم را کجا می بریم.
فدراسیون با همه عظمت و بسته های خود ، نامه ای به باشگاه ما نمی نویسد و از آنها می خواهد نامه ای داشته باشند که اگر به اهواز بیاییم به ما نگویند که مسابقه در مسجدسلیمان بوده و چرا شما به اهواز رفتید . .
می گویند ناظران و تیم داوری و تیم مقابل راهی اهواز شدند و شما باید به اهواز بروید. فدراسیون و سازمان لیگ نامه ای به باشگاه ما نمی دهند. “
سرمربی تیم سپاهان اصفهان گفت: اگر اینجا بمانیم و نفت مسجدسلیمان به شهرمان برود، بازی قانوناً 3 بر صفر می شود و نمی توانیم اعتراض کنیم چون در نامه ای که گفته شده مسجدسلیمان قانونی می شود. بازی سلیمان: اما اگر فردا برویم می‌گویند به شما گفته‌ایم بازی در اهواز است و فاجعه است و من نمی‌دانم چگونه با آن کنار بیایم تا هضم کنم.
من شاکی نیستم و در سال گذشته هرگز چنین کاری نکرده ام. تنها درخواست من از فدراسیون و سازمان لیگ این است که آنها فقط به من برنامه بدهند.
ایرادی ندارد که بخواهند هر 4، 5 روز یک بار بازی کنند و برای ما فرقی نمی کند اما می خواهیم برنامه ارائه کنیم. فکر می کنم البته باید برنامه هم ارائه شود و فقط بگوید در چه استادیوم و چه ساعتی بازی می کنیم.
“شرایط تیم ما خوب است و افرادی که ما به خدمت گرفتیم ، به مرور زمان با برنامه هایی که در نظر داریم هماهنگ تر و بهتر خواهند بود.”
سرمربی سپاهان اصفهان سال سخت تیمش را تایید کرد و گفت: باید بپذیریم که سال سختی را پیش رو داریم و فقط امیدوار باشیم که سال گذشته نتایج خوبی کسب کردیم، امسال نتوانیم موفق باشیم. و ما باید هفته به هفته مسابقات را انجام دهیم.بیایید جلو برویم و ببینیم مشکلات تیم کجاست و آنها را برطرف کنیم.
امیدواریم که تیم بهتری شویم و هرچه جلوتر می رویم بهتر بازی کنیم. در حال حاضر شرایط تیم خوب است اما مشکلاتی داریم که در بازی گذشته وجود داشت.
من یک ایده آل گرا هستم و می خواهم بازیکنان هر کاری که من می خواهم و برنامه ریزی می کنم انجام دهند.
ما با آقای مرزبان هماهنگی کامل داریم تا تیم را از کناره هدایت کنیم و کیفیت های ما مکمل هم هستند و مشکلی نداریم.»
251256

دکمه بازگشت به بالا