استانها

نگران دیدو بازدیدهای عیدانه هستیم/ دورهمی را کنترل کنیم

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از قزوین؛ منوچهر حبیبی در آخرین جلسه ستاد تاج استان که عصر پنجشنبه در فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: با تشکر از دست اندرکاران دیگر.

وی گفت: “با این حال ، ویروس کرونا برای همه ما تعجب آور بود ، اما برای سال آینده ، ما باید با بررسی نقاط قوت و ضعف خود ، تشخیص و عملکرد بهتری داشته باشیم.”

معاون رئیس ستاد استان قزوین اظهار داشت: ما از رسانه ها ، خبرگزاری ها ، صدا و سیما ، مطبوعات ، سایت های خبری ، آژانس های امدادی ، اصناف ، معاملات ، سازمان صمت ، هلال احمر ، پلیس ، نیروهای جهادی ، سپاه ، بسیج تشکر می کنیم. آنها کار را خیلی خوب همراهی می کردند.

وی افزود: رویکرد کلی ما “سفر نکردن” است ، بنابراین امیدواریم نه مسافر وارد شود و نه از قزوین سفر کند و اخیراً در استان برنامه ای برای پذیرش مسافر نداریم و مشکلات عبور و مرور را حل خواهیم کرد. مردم فقط تحت شرایط اجبار “.

122

معاون ستاد تاج استان قزوین یادآور شد: اگر کسی بدون دعوت ما وارد قزوین شود ، در واقع یک مهمان ناخوانده است و اگر با آن کار سختی داشته باشد ، با خودش است.

آوریل طلایی در پیش است

حبیبی افزود: وضعیت ما در کرونا پایدار است و در سه هفته گذشته تعداد بستری در بیمارستان ثابت بوده و تعداد مرگ و میر کاهش یافته است.

وی گفت: واکسن کرونا نیز با اولویت تزریق می شود ، اما ما از مراجعه و ویزیت که این شرایط پایدار را برطرف نکرد ، بسیار نگران هستیم.

حبیبی یادآور شد: در صورت عدم کنترل ویزیت ها تمام تلاش ها به هدر می رود و اگر این روزها را به خوبی سپری کنیم می توانیم امیدوار باشیم که در فروردین ماه اوج بیماری را پشت سر بگذاریم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین اظهار داشت: نقش رسانه ها و فضای مجازی مهم است و انتظار داریم مردم ما را همراهی کنند تا آسیب بیشتری نبینیم.

قرنطینه مناطق آلوده جدی است

وی افزود: مناطق سگزآباد ، حیدریه و ضیا Ab آباد باید قرنطینه و کاملاً کنترل شوند و با توافق بانک شهر تصمیم بر این شد که دستگاه خودپرداز در سگزآباد نصب شود تا شاهد ازدحام جمعیت برای خدمات نباشیم.

حبیبی از شهردار و شورای اسلامی شهر سگزآباد به دلیل قرنطینه و کنترل بیماری تشکر کرد و خواستار ارزیابی آنها در شورای اداری و همچنین تخصیص اعتبار بیشتر از منطقه با ارزش افزوده در شهر شد.

وی گفت: ما از رئیس سازمان سمت و اتاق اصناف می خواهیم تا نظارت بر فعالیت های بازار را برای مدیریت اوضاع ادامه دهند.

ثثبببب

جانشین رئیس ستاد استان قزوین اظهار داشت: با توزیع 3692 دوز واکسن ، تاکنون 2166 مورد تزریق شده است و این کار با اولویت چهار برابر ادامه دارد.

حبیبی افزود: زیارت قبور از راه دور و به صورت مجازی امکان پذیر است و ما تأکید می کنیم که این روزها شهروندان از رفتن به زیارتگاه ها خودداری کنند.

وی افزود: امسال به دلیل شرایط خاص کرونا ، مراسم نیمه شعبان برگزار نمی شود و از هرگونه مراسم تحویل سال در امامزاده ها ، امامزاده ها و امامزاده ها جلوگیری می شود.

دکمه بازگشت به بالا