حوادث

نیاز پزشکی قانونی به ۴ سوله بحران در تهران

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به نقش این سازمان در اورژانس گفت: سازمان پزشکی قانونی کشور یکی از دستگاه های پیشرو در اورژانس است و رفع مشکلات آن در این زمینه به ارائه خدمات بهتر به مردم کمک می کند. سازمان در مواقع بحران و حادثه.» .رد.

به گزارش آپارات نیوز، عباس مسجدی در دیدار با استاندار تهران که به مناسبت تبریک سال نو، تشریح فعالیت ها و بیان مشکلات سازمان و پزشکی قانونی استان تهران برگزار شد، گفت: پزشکی قانونی یکی از دستگاه های مهم در مواقع بحرانی است. و مراقبت از مازاد و اجساد به جا مانده در این حوادث است و ارائه خدمات مناسب در این بخش نیازمند امکانات مناسب به ویژه در زمینه فضای فیزیکی و تجهیزات است.

وی با اشاره به وضعیت خاص استان تهران و اهمیت برخورداری از امکانات لازم در زمان بحران، گفت: پزشکی قانونی برای پوشش مناطق 22 گانه تهران و ادامه خدمات رسانی برای انجام و انجام وظایف خود نیازمند چهار کانکس بحران است. . در مواقع اضطراری در این زمینه باید کمک های لازم به سازمان صورت گیرد.

مسجدی همچنین از مساعدت و همکاری استانداری تهران با پزشکی قانونی قدردانی کرد و برای تکمیل دو پروژه سوله سردخانه و سالن انتظار اورژانس در مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی تهران که به دلیل عدم تکمیل ساخت آنها به اتمام نرسید، خواستار کمک شد. به نقص . از وجوه است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به حجم بالای خدمات و مراجعه قابل توجه به پزشکی قانونی در استان تهران به مشکلات این اداره کل در فضای فیزیکی اشاره کرد و خواستار احداث ساختمان های مناسب برای پزشکی قانونی شد. در بهارستان، قرچک، شهر قدس و ملارد در شأن مردم و کارکنان این شهرستان ها باشد.

به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی، منصوری استاندار تهران نیز در این دیدار با تاکید بر اهمیت پزشکی قانونی و جایگاه مهم آن در حوادث و بحران ها، قول مساعدت برای رفع مشکلات و نواقص این سازمان را داد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا