ورزشی

هر کسی دلش برای استقلال می‌سوزد باید در آرامش این تیم را حمایت کند/ به رده بزرگسالان ستاره تحویل می‌دهیم

حمید عزیززاده در گفتگو با آپارات نیوز

هرکس دلش برای استقلال است باید در آرامش از این تیم حمایت کند

مدافع سابق استقلال تهران معتقد است این تیم را نمی توان با یک بازی قضاوت کرد.

حمیدعزی زاده در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آپارات نیوز، درباره دیدار هفته اول استقلال مقابل سپاهان گفت: در هفته های ابتدایی لیگ هیچ تیمی در اوج آمادگی نیست و نمی توان تیمی را قضاوت کرد. مقایسه شرایط صحیح نیست و در کل نمی توان حکم قطعی داد.

وی در ادامه افزود: هر تیمی سعی می کند با آمادگی وارد مسابقات شود اما حداقل باید 6 هفته بگذرد تا بتوانیم در مورد تیم ها نظر قطعی بدهیم. در مجموع، استقلال در نیمه اول بهتر بازی کرد، اما در نیمه دوم قافیه را کنار گذاشت. قبلا در مصاحبه هایم گفته بودم که نتیجه در فوتبال ایران مهم است و حالا استقلال در هفته اول برنده نشد. فاجعه اتفاق نیفتاد اما از این به بعد نمی توان به این تیم ایراد گرفت.

پیشکسوت آبی پوشان درباره صبر هواداران نیز گفت: اگر سرمربی ایرانی روی نیمکت استقلال بود، فکر می کنم با این شکست در هفته اول شرایط برای او سخت تر می شد. چرا؟ استقلال سال گذشته با یک رکورد رویایی به قهرمانی رسید و همه از این تیم انتظارات زیادی دارند. به همین دلیل فشار روی مربی جدید زیاد است. مسابقات قهرمانی سال گذشته برگزار شد و جام در ویترین موجود است. حالا با شروع فصل جدید، مهمتر از همه این است که کادرفنی جدید با افراد جدید سر کار آمده اند. چه پیشکسوت، چه بازیکن و چه هوادار، هرکسی که دلش برای استقلال است، باید در آرامش از این تیم حمایت کند. این تیم نیاز به فرصت دارد تا خودش را پیدا کند.

عزیززاده درباره عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات و اینکه آیا این تیم کامل است یا خیر، گفت: اینکه بگویم استقلال کامل است یا نه تاثیری ندارد. همانطور که گفتم این تیم به زمان نیاز دارد تا خود را با شرایط وفق دهد. باید 6 هفته بگذرد، فکر تیم شکل بگیرد و بعد درباره سرمربی نظر بدهد.

عزیززاده که امسال به عنوان سرمربی تیم امید استقلال معرفی شد، درباره وضعیت این تیم افزود: خدا را شکر دو اردوی خیلی خوب داشتیم. تیم امید تیم پشتیبانی بزرگسالان است. من در حال حاضر آینده درخشانی را برای خیلی ها می بینم و 6 یا 7 بازیکن با کیفیت در تیم حضور دارند. ما می خواهیم ستاره استقلال را به رده بزرگسالان تحویل دهیم.

خبرنگار: علی رضایی

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا