فرهنگ و هنر

هشدار مادر آمریکایی درباره جادوگران تشنه به خون کودکان!

هشدار مادر آمریکایی درباره جادوگران تشنه خون کودکان!

اعتراض یک مادر تگزاسی برای هشدار به والدین برای جلوگیری از انتشار Hocus Pocus 2 در سراسر آمریکا پخش شده است.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر آپارات نیوز; اعتراض یک مادر تگزاسی برای هشدار به والدین برای جلوگیری از انتشار Hocus Pocus 2 در سراسر آمریکا پخش شده است. او ابتدا نوشت: این سریال “جهنم را بر سر فرزندان شما و در خانه شما فرو خواهد ریخت.”

پس از هشدار به والدین در مورد خطرات تماشای «Hocus Pocus 2» که در 30 سپتامبر در دیزنی پلاس اکران شد، جیمی گوچ، مادر تگزاس، به والدین هشدار می دهد. در این فیلم بته میدلر، سارا جسیکا پارکر و کتی نجیمی در نقش خواهران ساندرسون، سه جادوگر که تشنه خون کودکان هستند، بازی می‌کنند. گوچ ابتدا در شبکه های اجتماعی به والدین درباره این فیلم هشدار داد و سپس برای یک مصاحبه ویروسی به شبکه CBS رفت.

گوچ گفت: “بدترین سناریو این است: شما جهنم را بر سر فرزندان خود و در خانه خود آزاد می کنید.” کل فیلم بر اساس جادوگرانی است که کودکان را برای خون قربانی می کنند.

وی ادامه داد: این فیلم را نبینید. همه معتقدند این تخیلی و بدون مشکل است، اما می‌توانند هر جادویی را که می‌خواهند انجام دهند، هر چه می‌خواهند از طریق آن صفحه تلویزیون در خانه شما بگذارند، که اصلاً برای کودکان مناسب نیست.»

گوچ به نکته خوبی اشاره کرد و توضیح داد که خانواده او “حدود چهار یا پنج سال بود که در هالووین شرکت نکرده بودند” زیرا “فکر قرار دادن بچه ها بود. [ش] در ترس و تاریکی با لباس و آرایش وحشتناک او را آزار می دهد و به کودک آسیب جدی می زند.

هشدار گوچ فراتر از “Hocus Pocus 2” است، زیرا او معتقد است همه والدین باید مراقب باشند که فرزندانشان از چه رسانه ای استفاده می کنند.

لازم به ذکر است هالووین که در شب 31 اکتبر در کشورهای غربی برگزار می شود، مراسمی است که در آن پیر و جوان با لباس و آرایش ترسناک شبانه به خیابان ها و خیابان ها می روند و این مهمانی ترسناک را در تاریکی شب به گفته بسیاری از متخصصان و کارشناسان آسیب های روحی جبران ناپذیری به خردسالان وارد می کند. مراسمی از این دست و مشکلات و آزادی های بی حد و حصر کشوری مانند آمریکا باعث شد تا سال ها خبر حمله یک کودک یا نوجوان با تفنگ به مدرسه ای در سراسر جهان به طور مرتب پخش شود.

دیزنی اوایل این هفته اعلام کرد که «Hocus Pocus 2» رکورد جدیدی را در دیزنی پلاس به عنوان پربیننده ترین فیلم اصلی در سه روز اول اکران خود به ثبت رساند.

این در حالی است که مصاحبه ویروسی گوچ در شبکه های اجتماعی به خصوص آمریکا سر و صدای زیادی به پا کرده است و در آینده نزدیک روی مخاطبان و حتی پخش یا عدم پخش آن در آمریکا تاثیرگذار خواهد بود.

سریال مذکور با این حال در ایران همزمان با آمریکا و اروپا و در پلتفرمی‌هایی مانند «آپارات» دیده می‌شود و با وجود هشدارهایی که والدین آمریکایی نسبت به آن احساس خطر می‌کنند، باید در کشور ما که نوع فرهنگ و آموزش حساسیت ها در سطوح مختلف است و بالاتر از آن مسئولین نظارت بر فیلم ها و محتوای پلتفرم های ایرانی را با جدیت بیشتری در دستور کار خود قرار دهند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا