استانها

همایش پیاده روی «دلدادگان حسینی» در قزوین برگزار شد

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از قزوین ؛ طبق هماهنگی صورت گرفته از سوی ستاد مردمی اربعین استان و پس از اخذ مجوزهای لازم ، مراسم پیاده روی روز اربعین با عنوان “عاشقان حسینی” در قزوین برگزار شد.

این کنفرانس ساعت 9 صبح امروز دوشنبه از سه خیابان و از درهای خانه ها آغاز شد و شهروندان تا نماز ظهر و عصر در خیابان های تعیین شده ادامه خواهند داشت.

همچنین پس از این پیاده روی بازماندگان حسین و حضور آنها در گلزار شهدا و در جوار شهدای کفن انقلاب اسلامی بعد از نماز ظهر و عصر ؛ سخنرانی زیارت اربعین حسینی و قرائت برنامه ریزی شده است.

5280371

این حرکت بزرگ را باشکوهتر جلوه دهد. اقدامات لازم توسط هیئت های مذهبی قزوین در پیاده روها و همچنین در گلزار شهدا برای برپایی موکب های حسینی انجام شده و موکب های مستقر در زمینه های مشاوره ، پزشکی ، بهداشت ، خدمات اجتماعی و مهمان نوازی مطابق آن اقدام کرده اند. همه پروتکل ها ..

اهالی قزوین از ساعت 9 صبح با خانواده و پرچم حسینی در پیاده روی بازماندگان حسینی شرکت کردند.

بازماندگان حسینی از چهار خیابان شامل میدان دروازه رشت به سمت گلزار شهدا ، چهارراه بنیاد شهید در گلزار شهدا ، میدان میرعماد در گلزار شهدا و چهارراه ولیعصر در گلزار شهدا حرکت کردند و در این حرکت معنوی شرکت کردند.

دکمه بازگشت به بالا