ورزشی

همه دزدی‌هایی که از بازیکنان پاری‌سن ژرمن شد

طبق گزارش روشنی و به نقل از مارکا ، آنخل دی ماریا یکشنبه شب یکی از بدترین لحظات زندگی خود را پشت سر گذاشت. بازیکن پاری سن ژرمن در جریان دیدار با نانت مجبور به تعویض شد زیرا سارقان در حالی که خانواده اش در آنجا بودند وارد خانه او شدند.

او تنها کسی نبود که چنین شرایط سختی را تجربه می کرد. این اتفاق برای ماریکینیوس نیز رخ داده و سارقان در یک حمله خشونت آمیز به خانه بازیکن بازیکن برزیلی که پدر و مادر وی در آن حضور داشتند ، وارد شدند. به گفته این تیم ، جنایتکاران برای لحظه ای مردم را به گروگان گرفتند. مارکوینوس در پایان دیدار برابر نانت متوجه این موضوع شد.

این اولین بار نیست که اعضای تیم پاری سن ژرمن قربانی چنین حملاتی می شوند. امسال دو بازیکن تیم فرانسوی دچار چنین حادثه ای شده اند و در گذشته مورد سرقت قرار گرفته اند.

مائورو ایکاردی

سارقان از خانه یک بازیکن آرژانتینی جواهرات ، ساعت و لباس هایی به ارزش 400000 یورو را به سرقت بردند. این اتفاق در تاریخ 30 ژانویه رخ داد در حالی که ایکاردی با تیم برای سفر برابر لورین در سفر بود. بازیکن پاری سن ژرمن زمانی که اوضاع در جای خودش نبود ، متوجه این سرقت شد.

صربی ریکو

چند روز قبل از این اتفاق برای ایکاردی ، سرجیو ریکو توسط سارقان مورد حمله قرار گرفت. ساعت و جواهرات به ارزش 25000 یورو از خانه این دروازه بان اسپانیایی به سرقت رفته است. سارقان وارد خانه دوبلکس ریکو که نگهبان در آن زندگی می کرد شدند.

مارکینوس

این بازیکن برزیلی در گذشته مورد حمله سارقان قرار گرفته است. این اتفاق در 12 ژانویه سال 2020 و در جریان بازی با موناکو رخ داد. این چهار سارق قصد ورود به خانه وی را داشتند اما موفق نشدند زیرا سیستم امنیتی منزل بلافاصله پلیس را آگاه کرد.

دانی قلعه

در فوریه 2019 ، سارقان به منزل یک مدافع برزیلی دستبرد زدند. این در حالی بود که آلوس در لیگ 1 فرانسه مقابل مونپلیه بازی می کرد.

لوین کورزاوا

این مدافع فرانسوی به لطف همسایگان خود از سرقت نجات یافت. آنها به سرعت متوجه چیز عجیبی شدند و سارقان فرار کردند. این چهار سارق می خواستند وارد خانه بازیکن PSG شوند.

پوپو حرکت کردن

سارقان دو بار قصد ورود به خانه وی را داشتند. این یک بار در 28 نوامبر 2018 زمانی اتفاق افتاد که او در لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول بازی می کرد. سپس ، یک ماه بعد ، در 24 دسامبر ، خانه او دوباره مورد حمله سارقان قرار گرفت. در مجموع 600،000 یورو از او به سرقت رفته است.

تیاگو سیلوا

سارقان در تاریخ 22 دسامبر 2018 وارد خانه بازیکن برزیلی شده و موفق به سرقت ساعت و جواهرات به ارزش 1.5 میلیون یورو شدند.

دکمه بازگشت به بالا