حوادث

همکاری پلیس بین‌الملل ایران و پلیس ارمنستان

روسای پلیس بین الملل فراجا و پلیس جمهوری ارمنستان برای ایجاد بستر مناسب برای توسعه همکاری های بین المللی دوجانبه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش آپارات نیوز، سردار هادی شیرزاد در دیدار با رئیس فرماندهی انتظامی جمهوری ارمنستان به همکاری مناسب پلیس اشاره کرد و گفت: امضای این سند می تواند گام مهمی در جهت بهبود تعاملات پلیس در مواردی مانند نزاع باشد. که سازماندهی شود. جنایات، مبارزه با جرایم عمومی و استرداد متهمان بین المللی هستند.

وی افزود: یکی از اهداف پلیس جمهوری اسلامی ایران توسعه همکاری های بین المللی و ارتقای سطح تعاملات پلیس با استفاده از توان پلیسی دو کشور است.

شیرزاد تصریح کرد: امضای صورتجلسه همکاری فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و پلیس جمهوری ارمنستان برای ایجاد همکاری در سطح بین المللی به منظور برخورد با متهمان بین المللی می تواند موثر باشد. در تقویت روابط دیپلماسی پلیسی دو کشور.

آماده همکاری با نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هستیم

در ادامه این دیدار سرهنگ آرمن مکرودچیان ضمن ابراز خرسندی و قدردانی از میهمان نوازی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، آمادگی خود را برای ایجاد فرصت های مناسب و رفع موانع احتمالی برای تحقق اهداف تعیین شده اعلام کرد.

بر اساس گزارش سایت پلیس، وی ضمن اشاره به توانمندی های پلیس جمهوری اسلامی ایران گفت: از برنامه های درج شده در صورتجلسه و همکاری های دوجانبه استقبال می کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا