استانها

واحدهای زیرمجموعه شستا دانش بنیان می‌شود

واحدهای زیر مجموعه شستا دانش ایجاد می شود

مدیرکل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) راه اندازی واحدهای تولیدی تابعه را از مهمترین برنامه های این شرکت عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز، ابراهیم بازیان روز چهارشنبه در بازدید از شرکت صنعت زمین چین در مرند اظهار داشت: بیشتر صنایع زیر مجموعه شستا 15 تا 20 سال قدمت دارند و این مجموعه قصد دارد با مشارکت دانشگاه ها این گروه ها را دانش بنیان کند تا محصولات تولید شود. از تکنولوژی روز استفاده خواهد کرد.جهان تولید می شود.

وی هدف از این اقدام را به روز رسانی و نوسازی و بهبود تجهیزات و ماشین آلات، کاهش قیمت تمام شده، کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و افزایش کیفیت و کمیت محصولات تولیدی عنوان کرد.

بازیانی تحریم های ظالمانه علیه کشور را فرصتی برای خودکفایی در صنعت کشور دانست و افزود: در دوران تحریم ظرفیت های مغفول مانده زیادی مورد توجه قرار گرفت و این امر موجب پیشرفت و شناخت نقاط ضعف و قوت شد.

مدیرعامل شستا در بازدید از این شرکت علم آرای مرند نیز مشکلات مدیریتی و راهبردی را موجب توقف تولید محصولات این شرکت دانست.

بازیان تاکید کرد: باید تغییر نگرش نسبت به این مجموعه داشته باشیم و بانک ها باید از فرصت مناسب برای احیای این مجموعه استفاده کنند که آرزوی اهالی شهرستان مرند است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با اشاره به سیاست این مجموعه برای جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی، افزود: تلاش برای توقف یک گروه تولیدی در حال حرکت به سمت خط دشمن است و این مجموعه اجازه توقف تولید را نمی دهد. در هیچ کدام از زیر گروه ها

شرکت صنعت خاک ایران چین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کائولن فرآوری شده و درجه بندی شده در کشور و شرکت علم آرا نیز تولید کننده لوله و اتصالات GRP می باشد.

مدیرکل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی امروز با استاندار آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا