حوادث

واژگونی تانکر ۶۰۰۰ لیتری گازوئیل در جاده لشگرک

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از واژگونی یک تانکر سوخت در جاده لشگرک خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با آپارات نیوز وی در همین رابطه گفت: ساعت 9 صبح امروز یک مورد واژگونی تانکر سوخت در جاده لشگرک به گردنه قوچاک در مسیر لواسان به سامانه 25 خدمات آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گزارش شد.

وی ادامه داد: آن منطقه خارج از منطقه استحفاظی شهرداری و آتش نشانی در تهران بود اما سه ایستگاه آتش نشانی به همراه یک دستگاه فشار هوا ، یک دستگاه حمل کف و یک تانکر آب به عنوان نیروی کمکی به محل حادثه اعزام شدند. آتش نشانی لواسان نیز در محل حادثه بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: در محل حادثه مشاهده شد كه یك تانكر 6000 لیتری حامل بنزین به دلایل نامعلومی از جاده خارج شده و پس از برخورد با ژاكت در میانه راه واژگون شد.

وی ادامه داد: هنگامی که آتش نشانان فردی را که زنده بود اما مجروح شده بود از محل رانندگی خارج کردند و راننده که حدود 15 سال داشت در ماشین گیر کرده بود.

ملکی اظهار داشت: جلسه بنزین نیز در محل انجام شد که با حضور لودر در محل و ریختن خاک مانع از جاری شدن بنزین در جاده ها شد. با توجه به لغزنده بودن گازوئیل در جاده ، احتمال تصادف وجود داشت ، بنابراین با کمک پلیس راه با چند دقیقه مسدود شد.

وی افزود: ‘در حال حاضر نیروها برای ایمن سازی محل آماده شده اند و در صورت قرار گرفتن جرثقیل در جای ماشین ظرف چند دقیقه به حالت اولیه خود برمی گردد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا