استانها

وجود 505 مدرسه کانکسی فعال در لرستان

505 مدرسه اتصال فعال در لرستان وجود دارد

رئیس آموزش و پرورش لرستان گفت: هم اکنون 505 مدرسه با پیوند فعال با 5747 دانش آموز، 11 مدرسه کاپری و 65 مدرسه سنگی در استان مشغول به فعالیت هستند.

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از لرستان؛ رضا عزتی در شورای آموزش و پرورش لرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس و آرزوی آغاز سال تحصیلی گفت: خوشبختانه با اقدامات جهادی همکاران، تمامی 4557 مدرسه استان آمادگی کامل دارند. آغاز سال تحصیلی برای 348965 دانش آموز».

وی با بیان اینکه طرح آنلاین امسال را از خرداد ماه آغاز کرده ایم، افزود: با برگزاری جلسات متعدد، کارگاه های توانمندسازی مدیران و مدیران امرشی، پایه گذاری مدارس تابستانی برای تثبیت و برنامه درسی دانش آموزان و بازدید مستمر از مدارس، صاحب لرستان رتبه های برتر در سطح وزارت آموزش و پرورش است، به عنوان مثال هفته گذشته در موضوع ابلاغ آموزش و پرورش، استان در رتبه 19 کشور قرار گرفت، رتبه سوم کشوری کسب شد که جای تشکر و قدردانی از همکاران . .

آزیتی همچنین به برخی کمبودها و تجهیزات در مدارس به ویژه هنرستان ها اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 505 مدرسه کلیدی با 5747 دانش آموز، 11 مدرسه کپری و 65 مدرسه سنگی در استان فعال است و نیازمند دریافت وام و کمک خیرین هستیم. این مدارس در استان برچیده شده و با مدارس جدید جایگزین شوند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای بله و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا