اقتصادی

وزیر راه و شهرسازی ۲۴ پروژه را در بندر چابهار افتتاح کرد

آپارات نیوز / سیستان و بلوچستان عملیات اجرایی و افتتاح 24 پروژه دریایی و بندری با ایجاد اشتغال برای بیش از 1000 نیروی محلی با حضور وزیر راه و شهرسازی ، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و مدیرکل بنادر آغاز شد. و سازمان دریایی ، استانداران سیستان و بلوچستان و تعدادی از مقامات محلی در بندر چابهار. .

به گزارش آپارات نیوز ، مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در مراسم افتتاحیه اظهار داشت: 13 پروژه دریایی و بندری با 4133 میلیارد ریال افتتاح و اجرای 11 پروژه عمرانی با 15964 میلیارد ریال بازسازی شد.

بهروز آقایی اعلام می کند: پروژه ترمینال کانتینری طرح توسعه شهید بهشتی با 1727 میلیارد ریال اعتبار و تأمین برق و آبرسانی به این بندر با 1425 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و مجموعه سایت های نصب سریع و پل دسترسی بندر شهید چشابهار با 300 میلیارد ریال اعتبار ریالی نیز آغاز شد.

وی گفت: ساختمان خدمات اداری ، انبار چند منظوره ، ترمینال های کولر ، ساختمان جدید تعمیرات تجهیزات استراتژیک و 6 دروازه باسکول و ورودی و خروجی طرح توسعه بندر شهید بهشتی ، محوطه سازی و تکمیل دیوارهای ساختمان های تجاری و نصب 6 دستبند و بشقاب. کانال مساعدت و دسترسی ناوبری بندر ، بازسازی دو طناب کش ، دیوار محیطی و ورودی بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری و قرارداد ساخت ، حمل و تحویل قایق یگان حفاظت از دیگر پروژه های این بندر است .

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان افزود: عملیات اجرایی پروژه های سرمایه گذاری بخش خصوصی با 9 هزار و 140 میلیارد ریال ، احداث 100 هزار تن سیلوی غلات در بندر شهید بهشتی با 3000 میلیارد ریال ، نوسازی 60 واحدهای مسکونی در بندر با 300 میلیارد ریال و پروژه ساخت شبکه اطفا ex حریق و آبیاری قطره ای منطقه سبز اتاق خواب بندر شهید بهشتی ، شهید کلانتری و چابهار با اعتبار 250 میلیارد ریال آغاز شده است.

وی گفت: آغاز عملیات اجرایی پروژه پوشش رادیویی کامل کشورهای ساحلی سیستان و بلوچستان در منطقه دریایی A1 ، بازسازی و خرید تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی و زیرساخت های ارتباطی در سال 1999 ، پروژه سیستم کنترل دسترسی بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری ، خرید ، نصب و بازسازی برج های مخابراتی و عملیاتی ، بازسازی و نوسازی جرثقیل های PPM10 و بخشی از پروژه ساخت کریدور لجستیک از دیگر برنامه های سفر محمد اسلامی به چابهار است. بندر.

وزیر راه و شهرسازی در جریان این سفر پروژه احداث فاز 2 برنامه توسعه ، ساخت شبکه های جاده ای و تاسیسات زیربنایی اراضی تحت حمایت ، تعمیرات اساسی منتهی به انبار سه بخش PM و پروژه اتمام کار لایروبی بند و کانال دسترسی بندر شهید بهشتی ، حفاظت ساحلی جنوب شرقی این بندر و از عملیات احیای زمین ، احداث ترافیک دریایی و پروژه های سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر چابهار بازدید کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا