استانها

وضعیت آب و فاضلاب شهرستان بندرماهشهر مورد بررسی قرار گرفت

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز، حبیب آغاجاری فرماندار فریدون بندری نیز در جلسه بررسی آخرین وضعیت طرح احداث تصفیه خانه، اصلاح، بازسازی و توسعه شبکه آبرسانی و فاضلاب این شهرستان شرکت کرد. نماینده مردم در شورای اسلامی، مدیران کل سازمان آب و برق خوزستان و آفا مدیران بومی در فرمانداری بندرماهشهر برگزار شد.

فرماندار شهرستان بندرماهشهر در این دیدار گفت: یکی از مهمترین مسائل چالش برانگیز ما مدیران که دغدغه عموم مردم عزیز شهرستان است، بحث آب و فاضلاب است که برای بسیاری وجود داشته است. سال هاست و مشکلات زیادی را در سیستم شهری ایجاد کرده است.

بندری در ادامه افزود: در این راستا و برای رفع این مشکل اساسی با حضور کارشناسان فنی و طراحی طرح جامع، پروژه احداث تصفیه خانه، اصلاح، بازسازی و توسعه آبهای شهر و شبکه پساب با 8 هزار میلیارد ریال وام تصویب شده است که توسط سازمان آبفای استان خوزستان اجرا می شود.

وی بیان کرد: تاکنون چندین کیلومتر از این پروژه با وام 4 هزار میلیارد لک به اتمام رسیده است که از جمله مهمترین آنها می توان به اصلاح شبکه آبرسانی در مطهری، خیابان شهید حیدری، غزاله و برخی مناطق مشکل دار دیگر اشاره کرد. و امیدواریم این پروژه به طور کامل محقق و در زمان مقرر تکمیل شود.

نماینده ارشد دولت در شهرستان بندرماهشهر در پایان تصریح کرد: با همکاری سازمان آب و برق خوزستان و آفا میزان انتقال و تامین آب مورد نیاز شهرستان افزایش یافته و 2 ایستگاه پمپاژ اضافه می شود. ظرفیت ایستگاه های تقویت شبکه و همچنین خطوط لوله به طول 13 و 10 کیلومتر برای آبرسانی به شهرستان های طالقانی و مدنی از ایستگاه های دریاچه سربندر و نمک و با وعده مدیران عفافه، آب شهرستان چمران احداث می شود. این مخزن تا آذرماه سال جاری به بهره برداری می رسد و امیدواریم با اجرای این طرح ها پروژه به طور کامل به اتمام برسد، ذکر شده است که در کوتاه مدت و در مواقع لزوم شهروندان محترم از آب رضایت داشته باشند. عرضه و وجود دارد رضایت نسبی را برای عزیزان با 46

دکمه بازگشت به بالا