حوادث

پاتک پلیس به ضایعاتی‌های خریدار اموال مسروقه در جنوب تهران

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از پلمپ 66 گاراژ و زباله فروشی در جنوب تهران به دلیل خرید و فروش اموال مسروقه خبر داد.

به گزارش آپارات نیوز، سرهنگ. جلیل، موقوفه در حاشیه اجرای این پروژه به خبرنگاران گفت: مدتی است که تعدادی از شهروندان نسبت به خرید و فروش اموال مسروقه در برخی واحدها و گاراژهای پسماند واقع در جنوب تهران ابراز نارضایتی و شکایت کرده اند. پلیس اعلام کرده است که گروهی از ماموران پلیس پیشگیری موضوع را در دستور کار خود قرار داده اند.

وی بیان کرد: این اقدام با هماهنگی و عملیات مشترک چند کلانتری در سطح منطقه انجام شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه افراد مشکوک و در برخی موارد سارقان با سابقه در این محله ها تردد می کردند، اظهار کرد:

اهدایی با بیان اینکه این طرح به مدت پنج روز در نقاط مختلف اجرا شده است، گفت: در نتیجه اجرای این طرح از ده ها واحد و گاراژ پسماند بازدید و در مجموع از 66 گاراژ و مغازه ضایعات خرید، فروش و یا خرید و فروش ضایعات انجام شد. نگهداری اموال مسروقه با حکم قضایی آنلاین و موم شده است.

وی با بیان اینکه تعدادی اموال مسروقه نیز از این محل کشف شد، گفت: دریچه های فاضلاب، بشکه های تردد، نرده های جاده و … از جمله موارد کشف شده است.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلام اینکه اجرای این گونه عملیات ها ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: لازم است مردم در صورت مشاهده موارد مشکوک و غیره مراتب را به سامانه 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا