ورزشی

پایش سلامت کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند، طرح غربالگری سلامت کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد بیرجند این کار توسط معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی انجام شد. (ادامه مطلب)

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد خراسان جنوبی در حاشیه این طرح در گفتگو با خبرنگار آنا گفت: بروز دیابت، فشار خون و بیماری های قلبی در سراسر جهان از جمله در کشور ما رو به افزایش است و دلایل اصلی آن ممکن است. بدرفتار باشد. . ” اینها شامل سبک زندگی کم تحرک، رژیم غذایی ناسالم، استرس و غیره است.

محمد حداد افزود: فشار خون بالا و دیابت بر سلامت قلب و عروق تاثیر منفی دارد. تشخیص و درمان به موقع دیابت و فشار خون می تواند از بسیاری از عوارض از جمله مشکلات قلبی عروقی، نارسایی کلیه، سکته مغزی، مشکلات بینایی و غیره جلوگیری کند.

طرح پژوهشی سلامت کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند انجام شد

وی گفت: به همین منظور معاونت علوم پزشکی در نظر دارد طرح پایش غربالگری فشار خون و کنترل قند خون را با هدف بررسی و پایش سلامت کارکنان و اساتید دانشگاه اجرا کند که این طرح با هدف بررسی و پایش سلامت کارکنان و اساتید دانشگاه در حال اجراست. همکاری جمعی از دانشجویان پرستاری در ساختمان مرکزی دانشگاه انجام شد.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد خراسان جنوبی همچنین از همکاری معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد خراسان جنوبی تشکر کرد.

به گزارش آنا، در پایان این طرح حجت الاسلام محمد حاجی زاده قائم مقام نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد خراسان جنوبی با اهدای هدایایی از معاون وزیر علوم پزشکی و همکاران طرح پایش سلامت قدردانی کرد.

انتهای پیام/4103/

دکمه بازگشت به بالا