اقتصادی

پرجستجوترین برند خودروی جهان در سال 2021 چیست؟

به گزارش آپارات نیوز؛ بر اساس این گزارش، در سال 2021، تویوتا به عنوان پرطرفدارترین برند خودرو به طور کلی، بهتر از سایر برندها بود. این برند پرطرفدارترین برند است وسیله نقلیه در 47 کشور از 154 کشور، نمونه 31 درصد از کل بود. پس از تویوتا، ب ام و با عنوان پرتعدادترین برند در 29 کشور در رتبه دوم و مرسدس بنز با 23 کشور در رتبه سوم قرار دارند.

رقابت اصلی در چهار سال گذشته بین این سه خودروساز و در میان آنها بوده است رقابت برای اولین بودن بین BMW و تویوتا. البته در سال 2019، این شرکت BMW بود که توانست با کسب عنوان معتبرترین برند خودرو در 118 کشور، مقام اول را به خود اختصاص دهد.

برای اولین بار، تسلا در سال 2021 به این رتبه بندی پیوست. این سازنده آمریکایی خودروهای الکتریکی امسال به برترین برند خودرو در هنگ کنگ، ماکائو، سنگاپور تبدیل شده است. چین بودن. تسلا همچنین در اتریش، باهاما، بوتسوانا، کنگو، کرواسی، فنلاند، گینه، ایسلند، کویت، ماداگاسکار، مالت، نروژ، فلسطین، رواندا، آفریقای جنوبی، کره جنوبی، سوریه برنده شده است. یمن و ایالات متحده به عنوان دوم یا سوم برسید.

tesla.jpg

در حالی که درجه جذابیت خودروسازان برای مردم بی ثبات بود، توجه به این نکته مهم است که برندهایی مانند آئودی، هیوندای و سوزوکی در سال 2021 در سال 2020 بیشتر از سال 2020 بود. گوگل به نظر می رسد.

نکته جالب دیگر حضور رولزرویس و مزدا به عنوان خودروسازترین خودروساز سال حداقل در یک کشور از سال 2018 تاکنون است. در مقابل، برندهایی مانند فولکس واگن، میتسوبیشی، آلفارومئو و دوو نتوانستند در هیچ یک از 154 کشور نمونه به‌عنوان محبوب‌ترین برندها قرار بگیرند.

دکمه بازگشت به بالا