فرهنگ و هنر

پرواز شاتل از کیش به قطر، به شرط تقاضا

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی درباره نحوه سفر از کیش به قطر برای تماشای مسابقات جام جهانی گفت: در صورت درخواست امکان انجام پروازهای شاتل از کیش به قطر وجود دارد، بنابراین هر یک یک پرواز به دوحه به صورت محدود. ساعت

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه چگونه می توان با حضور در کیش برای تماشای مسابقات به قطر رفت گفت: کیش از برنامه پروازهای مستقیم به قطر حذف شده است اما امکان پروازهای شاتل کیش به قطر همچنان وجود دارد. 150 مسافر، هر ساعت یک پرواز به دوحه. البته در حال حاضر ترمینال فراساحلی این جزیره پاسخگوی دو فروند هواپیما به صورت همزمان نیست و امکانات زیرساختی آن آماده نیست.

مقصود اسعدی سامانی در گفت وگو با آپارات نیوز، اظهار کرد: پروازهای قطر ایرویز در سایت این شرکت قرار گرفته و بخشی از پروازهای ایران ایر نیز در سایت این شرکت قابل دسترسی است. وی گفت: تعداد سهمیه های تعیین شده برای ایران محدود است، البته 200 پرواز از ایران به قطر، برنامه ریزی شده اما تقاضای زیادی وجود ندارد و حتی تعداد شهرها از 6 شهر به چهار شهر کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه برای ورود به قطر محدودیت هایی مانند دریافت کارت HiA و بلیط بازی وجود دارد، گفت: به نظر می رسد با عدم معرفی مسئولان، تقاضایی برای حضور تماشاگران ایرانی در جام جهانی وجود ندارد. البته در صورت وجود درخواست، شرکت های هواپیمایی آماده برنامه ریزی پروازها هستند، اما تاکنون درخواست ها کم بوده است.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه چگونه می توان با حضور در کیش برای تماشای مسابقات به قطر رفت، گفت: کیش از برنامه پروازهای مستقیم به قطر حذف شده است اما همچنان امکان پروازهای شاتل از کیش به قطر وجود دارد. قطر به درخواست 150 مسافر، هر ساعت یک پرواز به دوحه. البته در حال حاضر ترمینال فراساحلی این جزیره پاسخگوی دو فروند هواپیما به صورت همزمان نیست و امکانات زیرساختی آن آماده نیست.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا