اقتصادی

پرواز قشم – گرگان – قشم از هفته آینده برقرار می شودپرواز قشم - گرگان - قشم از هفته آینده برقرار می شود

با اقدامات انجام شده توسط دکتر. افشار فتح الهی رئیس سازمان منطقه آزاد قشم با هدف رونق اقتصادی و تسهیل و توسعه تردد به جزیره قشم.

با اقداماتی که دکتر افشار فتح الهی رئیس سازمان منطقه آزاد قشم با هدف رونق اقتصادی و تسهیل و توسعه تردد مسافران و گردشگران به جزیره قشم، از آینده شرکت هواپیمایی قشم – گرگان – قشم را تاسیس می‌کند. هفته


بر اساس گزارش ها برن از روابط عمومی و امور خارجه سازمان منطقه آزاد قشم مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم در راستای سیاست های رونق بازار این شرکت هواپیمایی را اضافه کرد کسب و کار در جزیره قشم توسط سازمان منطقه آزاد قشم ارزیابی شد و گفت: گرگان مرکز است استان گلستان در نزدیکی سه استان مازندران، خراسان شمالی و استان سمنان (شاهرود) مناسب ترین نقطه اتصال این سه استان به قشم است و قطعا نقش موثری در توسعه روابط فعالان اقتصادی این استان ها با فعالان اقتصادی منطقه آزاد قشم خواهد داشت.

هادی نعیمیان این شرکت هواپیمایی را در حال توسعه تاسیس کرد گردشگری جزیره قشم را نیز کارآمد دانست و افزود: پرواز گرگان – قشم – گرگان که به طور رسمی از پنجشنبه 16 دی ماه آغاز می شود، هر هفته یکشنبه و پنجشنبه توسط شرکت پارس ایر انجام می شود.

گفتنی است از روز پنجشنبه 18 دی ماه در مسیر تهران – قشم – تهران پروازهای این شرکت هواپیمایی در روزهای پنجشنبه، جمعه و یکشنبه برقرار می شود و همچنین شرکت هواپیمایی آتا در مسیر تبریز – قشم – تبریز خواهد بود. در روزهای جمعه از 12 دی 1400. قبلاً اضافه شده است و هواپیمایی فلای پرشیا از 18 آذرماه در مسیر تهران – قشم – تهران در روزهای شنبه، یکشنبه و پنجشنبه فعالیت می کند.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا