ورزشی

پیام کونسیسائو به طارمی: شک را کنار بگذار

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز؛ طارمی در بازی قبلی پورتو مقابل ویتوریا گیمار ارش es تنها یک ضربه پنالتی را در دقیقه 36 تبدیل به گل کرد اما در نیمه دوم یک ضربه پنالتی دیگر را از دست داد تا تیمش با همین گل به برتری برسد.

کونیسیائو در کنفرانس خبری امروز گفت: “بازیکن به سمت نیمکت آمد و از او پرسید که باید به راست ضربه بزند یا چپ. و وقتی بازیکنی شک می کند، اشتباه می کند. من چندین سال در همین رابطه تردید داشتم.”

اولین پنالتی را مهدی زد و این پورتو بود که موفق شد. دومی را مهدی خراب کرد و این پورتو بود که گل پنالتی را از دست داد. اما نمی‌خواهم بازیکنان شک کنند. آنها باید کاملاً در زمین در مورد کاری که انجام می دهند مطمئن باشند.

پورتو در هفته سی ام لیگ پرتغال باید به مصاف پورتیموننسه برود و Conceiç .o معتقد است این دیدار فینال دیگری برای تیمش خواهد بود. پورتیموننسه تیمی باثبات و سازمان یافته است. برخی از بازیکنان آنها غایب هستند اما آنها یک تیم تاکتیکی هستند که در سطح اول تجربه دارند. انتظار یک دیدار سخت را داریم. این بستگی به پورتو دارد که آنها چه کاری می توانند برای پیروزی انجام دهند. برتری شش امتیازی نسبت به اسپورتینگ؟ ما هر هفته یک بیوگرافی خوب انجام می دهیم زیرا وقتی تمرکز خود را از دست می دهیم، همه چیز خطرناک می شود. من مطمئن هستم که آنها تا آخر خواهند جنگید.» پورتو با 79 امتیاز در صدر و پورتیموننسه با 32 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارند.

بیشتر بخوانید:

251254

دکمه بازگشت به بالا