اقتصادی

پیشنهاد افزایش ۶۰ درصدی قیمت بلیت قطار

رئیس انجمن حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته از پیشنهاد افزایش 60 درصدی قیمت بلیط قطار خبر داد و گفت: “تاکنون هیچ خبری در مورد تصمیم و تصویب این پیشنهاد در شورای عالی حمل و نقل نبوده است. ”

محمد رجبی در مصاحبه با آپارات نیوز گفت: “برای افزایش هزینه صنعت حمل و نقل ریلی ، ما پیشنهاد افزایش 60 درصدی قیمت بلیط قطار را به شورای عالی حمل و نقل داده ایم ، اما تاکنون اخباری مبنی بر” جلسه برای بررسی ، تصمیم گیری و توافق برگزار می شود. “پیشنهاد نمی شود.

وی افزود: علی رغم اینکه وضعیت پذیرش مسافر و سفر با قطار نسبت به سال گذشته بهبود یافته و رونق یافته است ، و به ویژه در مقایسه با مدت مشابه در سال 1399 ، شرکت های راه آهن نمی توانند حقوق پرسنل خود و بسیاری از عوامل انرژی ، دستمزد ، تامین تجهیزات و غیره افزایش یافته است ، هزینه شرکت های راه آهن 240٪ افزایش یافته است ، اما مردم کشش برای افزایش این قیمت ندارند.

رئیس اتحادیه شرکتهای راه آهن و خدمات وابسته ، با اعلام اینکه هیچ یک از کارگران و کارمندان صنعت راه آهن در روزهای کرونا سازگار نبوده اند ، ادامه داد: صنعت ، پیشنهاد افزایش 60٪ قیمت بلیط قطار را ارائه دادیم.

به گزارش آپارات نیوز ، قیمت بلیط های قطار قبل و در پایان سال گذشته افزایش یافت به طوری که هر مسافر ریلی مجبور شد برای اجرای طرح فاصله اجتماعی تا 50 درصد هزینه صندلی های خالی را پرداخت کند و بنابراین مردم مجبورند بیشتر پرداخت کنید

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا