اقتصادی

چطور می توان ماینرهای غیرمجاز را شناسایی کرد؟

رئیس هیئت مدیره سندیکا صنعت برق معتقد است که وزارت نیرو می تواند با کنترل مصرف در مناطق مختلف ، معدنچیان غیرقانونی را شناسایی کند و هیچ مانعی در این زمینه وجود ندارد.

علی بخشی در مصاحبه با آپارات نیوز ، در مورد چگونگی شناسایی ارزهای رمزپایه غیرمجاز و راه حل نجات صنعت برق از شرایط فعلی ، قطعاً یک راه حل برای شناسایی معدنچیان غیر مجاز وجود دارد ، زیرا میزان مصرف موجود در همه جا وجود دارد ، وزارت نیرو این می تواند میزان مصرف را در بخش تجاری و داخلی اندازه گیری کند ، و شناسایی هر نقطه ای که مصرف خارج از چارچوب در نظر گرفته شود امکان پذیر است.

بزرگترین مشکل اقتصاد غلط صنعت برق است

وی با بیان اینکه دلیل جمع آوری مجموعه استخراج ارزهای رمزپایه کاملاً واضح است ، تأکید کرد: ریشه اصلی مشکل صنعت برق ، اقتصاد غلط و عدم سرمایه گذاری در بخش تولید ، به ویژه بخش شبکه است و هیچ چیز ندارد انجام برق مشکل دارد و این مشکل مانع از سرمایه گذاری در بخش تولید و شبکه های تأمین ، توزیع و بازسازی شبکه های فرسوده شده است.

رئیس هیئت مدیره سندیکا صنعت برق افزود: “ما در حال حرکت در یک مرز باریک هستیم که تولید و مصرف آن در روزهای اوج نزدیک به یکدیگر است و نیروگاه های برق آبی که به دلیل کمبود باران از مدار خارج می شوند. ، وضعیت را بحرانی تر می کند. در این شرایط ، هر مصرف کننده غیر منتظره ای می تواند ساختار صنعت برق را برهم بزند.

ارزهای رمزپایه دلیل اصلی خاموشی ها نیستند

وی گفت: “غلط است اینکه بگوییم ارزهای رمزپایه علت گرفتگی هستند و نمی توان گفت که فقط این قسمت علت گرفتگی است و در واقع عامل این است که همیشه روشن است.” بخشی گفت . تا لبه مرز و در صورت ورود مجدد به شبکه ، شبکه قطع می شود.

وی با اشاره به دلایل سازمان نیافته بودن مزارع اظهار داشت: اگر قرار بود وزارت نیرو و دولت برای ساماندهی این مزارع راه اندازی شوند ، به جای اینكه بعضاً بعنوان یك مصرف كننده گاه غیرقانونی پیش از خود ببینیم ، می توانیم آنها را ساماندهی كنیم سازماندهی آنها “ما باید در تولید برق سرمایه گذاری کنیم تا آنها بتوانند در زمان اوج برق خود را به شبکه برسانند و در زمان های دیگر به مصرف آنها نیاز دارند.

ما مجبور بودیم ارزهای رمزنگاری شده را سازماندهی کنیم

رئیس سندیکا صنعت برق گفت: “متأسفانه این اتفاق نیفتاد و ما به جای اینکه به دنبال مدلی برای ساماندهی مزارع باشیم ، مقاومت کردیم و راه حل به موقع برای علاقمندان به سرمایه گذاری در این بخش ارائه ندادیم.” نتیجه این مسئله ایجاد مزارع غیرمجاز بود ، وی گفت: ‘گاهی اوقات می بینیم که برخی از این مزارع برق خود را شناسایی کرده و مجدداً راه اندازی می شوند و در واقع این یک پروژه در حال انجام است.

بخشی ادامه داد: “راه حل این مشکل این بود که مشکلات اقتصاد صنعت برق ، بازسازی شبکه و مواردی از این دست به طور اساسی حل شد و با توجه به کد ارز ، اگر مدلی طراحی می شد ، ما به علاقمندان پیشنهاد می کنیم که آنها در تولید برق نیز نقش داشتند. شرایط فعلی بر ما مقدم نبود.

وی تأکید کرد که اکنون نه تنها ارزهای رمزپایه به عنوان یک بار اضافی سازماندهی می شوند ، بلکه می توانیم به عنوان ابزاری به آنها اعتماد کنیم و در رسیدن به اوج موفقیت بیشتری کسب کرده ایم ، و توضیح داد: “شاید مجموعه نمایش ها” برق باشد ” صنعت باید به این صنعت فکر کند.

برق برای بخش خصوصی جذاب نیست

وی گفت: “بخش خصوصی از دولت فاصله نگرفته است ، اما سرمایه گذاری یک کار اقتصادی است و هر کسی که بخواهد در یک بخش سرمایه گذاری کند ، در صورت پایین آمدن قیمت برق به پارامترهای اقتصادی بخش توجه می کند.” رئیس سندیکا صنعت برق ، البته ، برای هر سرمایه گذاری در بخش برق جذاب نیست.

بخشی گفت هیچ سرمایه گذار بخش خصوصی علاقه ای به مشارکت در بخش برق ندارد و افزود دلیل این امر وجود مشکلات اقتصادی در صنعت برق است و در صورت مدیریت اقتصاد غلط بخش دولتی عملاً پولی برای سرمایه گذاری ندارد. . .

راه حل چیست؟

وی با اشاره به راه حل های موجود برای صرفه جویی در صنعت برق گفت: “یكی از راه حل های این مشكل فرمول بندی مدل های مالی جدید مانند صادرات حمل و نقل برق است كه اخیراً توسط دولت بررسی شد و همچنین استفاده از ظرفیت عملیاتی و کاهش تلفات “راه حل دیگری وجود دارد که می تواند مورد توجه قرار گیرد ، مسئله ای که تاکنون چندان موفق نبوده است.

رئیس سندیکای صنعت برق افزود: وقتی صحبت از تعرفه ها می شود ، منظورمان گران شدن برق مشترکان نیست ، مسئله این است که صنایعی که مصرف زیادی مانند آلومینیوم ، فولاد و مس دارند بسیار حجم بالایی دارند. مصرف آنها را دارند و کالاهای خود را آزادانه می فروشند. “و برای پرداخت هزینه برق با قیمت مناسب با نرخ جهانی می فروشند.

بخشی با بیان اینکه در صورت اصلاح تعرفه صنعتی مشترکان پرمصرف و تحقق کل وقایع ذکر شده ، قطعاً رویه سرمایه گذاری مطلوب خواهد بود و می توان شاهد اتفاقات بهتری در صنعت برق باشیم ، گفت: اگر این اقدامات انجام شود زودتر گرفته شود ، ما نه تنها شاهد قطعی برق ، بلکه یک صادر کننده عمده در صنعت برق خواهیم بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا