بین الملل

کتاب تویی که نشناختمت رونمایی شد

به گزارش آپارات نیوز، اسلامی در حاشیه این مراسم خاطرنشان کرد: لازم است اهداف و مسیر شهدای ما به بهترین نحو معرفی شود. باید اندیشه و راهی که شهدا پیمودند و دستاوردهایشان به درستی بیان شود.

وی با بیان اینکه فردی مانند شهید فخری زاده جان خود را وقف پیشرفت کشور کرده است، تاکید کرد: وی در عرصه فناوری های نوین تلاش روزافزونی داشت و مورد تهدید دشمنان قرار گرفت. بدخواهان سال ها او را تهدید کرده بودند اما شهید فخری زاده بدون ترس و استواری و عزم برای پیشرفت و رسیدن به اهدافش امید خود را از دست نداد.

کتابی که شما نمی دانستید نازل شده است

رئیس سازمان انرژی اتمی افزود: شهید فخری زاده توانمندی های علمی و نخبگان کشور را می شناخت و از توان دانشمندان کشور نیز به خوبی استفاده کرد؛ وی فرصت آفرین واقعی و با اخلاق، منش و خلقیات بسیار خالصانه بود. در قلب همه ما

وی با اشاره به اقدامات ارزنده بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانواده محترم شهید در رونمایی از کتاب «مرا نشناختی» گفت: خاطرات شهید و مصاحبه با دوستان و همکاران حکایت از زندگی شهید در نوشته ای زیبا.

اسلامی تاکید کرد: امروز با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به توافق رسیدیم که به اندیشه، سیره و منش همه شهدای هسته‌ای پایبند باشیم و کتابی برای انتشار زندگینامه سایر شهدای هسته‌ای منتشر کنیم.

وی در پایان گفت: نکته بسیار مهم نحوه زندگی شهدای هسته ای به عنوان الگوی جوانان است؛ زیرا صنعت هسته ای نماد خودباوری و مولفه قدرتمند علم و فناوری است، جوانان ما هستند. باید شهدای هسته ای را بشناسد و با وقف، ایثار و اهداف عالیه شهدای هسته ای آشنا شود.

311311

دکمه بازگشت به بالا