فرهنگ و هنر

کدام سریال ها در شهرک غزالی مشغول به کاراند؟

مدیر شهر غزالی درباره پروژه های تولید شده در این شهرک سینمایی و تلویزیونی اعلام کرد: هم اکنون بیش از 15 پروژه سینمایی و تلویزیونی شامل فیلم، سریال و برنامه تلویزیونی در شهرک غزالی مستقر و در حال فعالیت است.

مهدی میرچی در گفت وگو با آپارات نیوز، درباره آخرین وضعیت پروژه های در حال ساخت شهرستان غزالی توضیحاتی ارائه کرد.

وی گفت: هم اکنون سه فیلم سینمایی «متروپل»، «بهشت جنایتکاران» و «آینه» در این شهرک سینمایی و تلویزیونی در حال تصویربرداری است. همچنین تصویربرداری سریال های الف ویژه «سلمان فارسی» و «نائله» (عشق کوفی) ادامه دارد. سریال «نائله» به تهیه کنندگی سعید سعدی و کارگردانی حسن آخوندپور آخرین روزهای تصویربرداری خود را سپری می کند اما سریال «سلمان فارسی» داود میرباقری تا مدت ها در شهرک به کار خود ادامه می دهد.

میرچی همچنین با اشاره به نصب مجموعه های دیگر تلویزیون توضیح داد: در حال حاضر بیش از 10 برنامه تلویزیونی در شهرک غزالی دکور دارند و در حال تصویربرداری هستند. «تنی شادونه»، «بالان»، «نگاتیو پلاس»، «ساعت صفر»، «دیدی نو»، «خارج از محدوده» و «آچهار» از جمله برنامه های تلویزیونی این شهر هستند. همچنین برنامه «فرزند مسلمان» شبکه قرآن نیز به زودی وارد شهر خواهد شد. این برنامه هم اکنون در مرحله پیش تولید است.

مدیر شهرک سینمایی و تلویزیونی غزالی در پایان گفت: سریال های زیادی برای تلویزیون در حال تولید است اما هنوز وارد شهرک غزالی نشده است. در حال حاضر این دو سریال ذکر شده در حال کار هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا