ورزشی

کری‌خواندن با گل خورده! – آپارات نیوز

فوتبال ایران مرزهای همه دنیا را زیر پا می گذارد. سطح عمومی و ناشنوایی در فوتبال ایران به جاهای عجیبی می رسد؛ این است که می گویند: قدرت منطق کم کم کاهش می یابد و فرد چیزهایی را می شنود که حیرت زده می شوند.

به گزارش آپارات نیوز ، این روزنامه همشهری وی نوشت: “همانطور که انتظار می رفت ، پرسپولیس برای شکست شاهین بندر عامری کار سختی نکرد.” نیمه دوم طوفانی سرخپوشان پس از توقف در نیمه اول بازی و در موقعیتی که بوی تعجب داشت ، به پایان رسید و بازی را با برتری 4-1 به پایان برد. از این طریق آنها به هشت تیم آخر مسابقات می رسند و باید منتظر بمانند تا حریف بعدی خود را بشناسند. متأسفانه در مرحله بعدی ما دیگر تیم دسته دومی نداریم و سرخپوشان باید با تیمی از سطح بالاتر بازی کنند!

ابتدا باید گزارش مطلوب و کیفی خبرنگار بوشهر را ذکر کنیم. ما مخاطبان تلویزیون ایران ، به ویژه در یکی دو سال اخیر ، بسیاری از گزارشگران فوتبال “رنج کشیده” را از دست داده ایم ، و حتی در تهران نیز نیروی خوب و موثر کمتری در این زمینه وجود دارد. با این حال ، دوست ما از بوشهر گزارشی مثبت و دلپذیر با تسلط خوب ، اطلاعات دقیق ، بی کلامی و رعایت بی طرفی ارائه کرد. اگر به هر دلیلی مجبور شدید بخشی از این مسابقه را از رادیو ورزش گوش دهید ، باید با ما باور کنید که حتی گزارشگر رادیو از مرکز بوشهر نیز عملکرد بسیار خوبی داشته است. لوشنده!

سفیدپوستان امسال یک رویای دوگانه دارند. این بدان معناست که شما باید هم قهرمان لیگ شوید و هم درخشان باشید و همچنین جام را بدست آورید. آنها در آنجا ادعا می کنند و اکنون آنها مانند آب آشامیدنی به مرحله یک چهارم نهایی رسیده اند. با این وجود موانعی وجود دارد که ساختار دفاعی سرخ ها یکی از مهمترین آنهاست. اکنون باید با صراحت بیشتری گفته شود که پرسپولیس سخت تلاش می کند تا با این قلعه آسیب پذیر به جام برسد. قرمزها تقریباً همه گلها را می خورند. از گوا تا بندر عامری و از الوحده تا سپاهان. در پنج بازی اخیر استقلال در برابر پرسپولیس موفق به گلزنی نشده است و این کلین شیت با حضور علی شجاعی روی خط دروازه به ثمر رسیده است. اگر همه این فرصت های گل در هر سطح به رقبا داده شود ، اگر سرمربی حتی در مسابقه با حریف رده دوم جرات ندارد نفس راحتی به سید جلال حسینی 40 ساله بدهد ، به این معنی است که مشکلی وجود دارد با کار ما در فصلی هستیم که تکرار خطاهای دفاعی می تواند به راحتی “همه چیز” را به “هیچ” تبدیل کند.

آیا مهدی عبدی با دو گلی که به ثمر رساند دوباره زنده شد؟ قضاوت به همین سادگی نیست. کیفیت تیم رقابتی در سطحی نبود که به مخاطب خوش بین شود. علاوه بر این ، او مخالفان سختی را در حمله دارد. شهریار مقانلو به یکی از مهمترین بازیکنان تیم تبدیل شد. بنابراین قطعاً عبدی باید دوباره روی نیمکت بنشیند. با این حال ، این دو برابر شدن می تواند او را به رده بازیکنان تعویضی برگرداند و زمان بازی بیشتری به او بدهد. اگر چنین اتفاقی بیفتد ، عبدی مجبور است از فرصت های خود بسیار بهتر استفاده کند. برای ماندن در پرسپولیس در فصل آینده ، او باید در مدت زمان کوتاه خودش را بماند. عبدی بازیکن با استعدادی است و قبلاً گل های مهمی به ثمر رسانده است. بنابراین می تواند به اوج خود برسد ، اما به هیچ وجه پروژه آسانی نیست.

پس از این مسابقه ، مدیر رسانه ای پرسپولیس اعلام کرد که یحیی گل محمدی در اعتراض به اظهارات برخی مجریان و کارشناسان در برنامه های تلویزیونی رادیو را تحریم کرده و تا وقتی که عذرخواهی رسمی نکند ، در رسانه ها ظاهر نخواهد شد. این یکی از رفتارهای عجیب برخی مربیان ایرانی است. همه کمبودهای تلویزیون در جای خود وجود دارد ، اما آیا دنیا و انسان باید از صبح تا شب از شما تعریف کند تا راضی شود؟ چرا واقعاً اینقدر لاغر هستی؟ همه تلویزیون های دولتی و غیر دولتی برای مربیان و بازیکنان در اروپا چه می کنند؟ از این گذشته ، همه جا انتقاد وجود دارد ، شوخی وجود دارد و شاید حتی بی عدالتی هم باشد. اگر مربی یک تیم بزرگ و محبوب هستید ، طبیعی است که تمام مطالب درست و غلط در مورد شما تولید می شود. چه معنایی دارد که بلافاصله بگویید ، “من یک قهرمان هستم”؟

کری با گل آواز می خواند!

فوتبال ایران مرزهای همه دنیا را زیر پا می گذارد. سطح تعمیم و ناشنوایی در فوتبال ایران به جاهای عجیبی می رسد؛ این است که می گویند: قدرت منطق کم کم کاهش می یابد و فرد چیزهایی را می شنود که حیرت زده می شوند. به عنوان مثال ، پس از بازی پرسپولیس با شاهین بندر امیری ، تعداد زیادی از هواداران این تیم از فرصت استفاده کرده و گلزنی کردند و مقابل استقلال غوغا کردند. مضمون این بود که دسته دوم بندر عامری می تواند در گلزنی به پرسپولیس موفق شود ، اما استقلال موفق نشد! حالا ای کاش چنین سرودهایی در همان شبکه های اجتماعی خلاصه می شد و شخصی مانند مرتضی فنونی زاده در مصاحبه با خبرگزاری رسمی کشور چنین حرفی نمی زد. بگذارید بگوییم وقتی نیمه اول بازی با تساوی به پایان رسید ، همان ناشنوایان نگران بودند که داستان مسابقه با قشقایی تکرار شود. نکته این است که ، تا آنجا که به مظلومیت تیم حریف مربوط می شود ، ما در حال رسیدن به مکان هایی هستیم که هرگز توسط انسان ها نرسیده است. تا زمانی که همه چیز یک شوخی و خیال باشد ، مشکلی وجود ندارد ، اما خسارتی که این سفیه ها به فوتبال ایران وارد می کنند بسیار عمیق و جدی است. اگر این کار را آسان انجام دهیم ، مربیان جرات استفاده از جوانان ، حداقل در مسابقات حذفی ساده را دارند و این در آینده همان باشگاه است. وی افزود: “اما ما چنان گرفتار همدیگر هستیم و به دلیل لغزش رقابتی چنان در دام ما افتاده ایم كه مربی قهرمان آسیا در زمین مسابقه با تیم دسته دوم با نگرانی بسیار پیچ و تاب می خورد.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا