حوادث

کشف بیش از ۷۰۰۰ داروی غیرمجاز و قاچاق از خانه مدیر یک کانال تلگرامی

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از کشف بیش از 7000 داروی غیرمجاز توسط یک فروشنده آنلاین مواد مخدر در فضای تلگرام خبر داد.

به گزارش آپارات نیوز ، سرهنگ داوود معظمی گودرزی در سمت بازداشت این فرد به خبرنگاران گفت: ماموران پلیس فتا در جریان نظارت روزانه خود در فضای مجازی با یک کانال تلگرامی با بیش از 15000 دنبال کننده برای تبلیغ فروش انواع مواد مخدر مواجه شدند که از جمله آنها به ندرت و غیرقانونی مواد مخدر پیدا می کرد.

وی با اشاره به تحقیقات دقیق ماموران پلیس فتا در این زمینه ، توضیح داد: ماموران برای برقراری ارتباط با کانال این مدیر تلگرامی از تکنیک های معکوس استفاده کرده و موفق به شناسایی هویت این فرد و همچنین موقعیت یک واحد مسکونی در یکی از حومه جنوبی تهران

گودرزی با بیان اینکه هماهنگی های لازم با مقام قضایی برای انجام ماموریت انجام شده است ، افزود: سرانجام مأموران دیروز به منزل این فرد رفتند و متهمان که مدیر این کانال تلگرامی بودند دستگیر شدند.

رئیس پلیس فاتای تهران بزرگ ادامه می دهد: “در بازرسی از منزل متهم دستگیر شده ، بیش از 7000 نوع مواد مخدر کشف و ضبط شد که اکثر آنها منسوخ ، غیرقانونی و قاچاق بوده و توسط سازمان غذا و دارو تایید شده است. به “ندارد.

وی با بیان اینکه متهم به مقر پلیس منتقل شد و پس از تشکیل پرونده ، برای ادامه تحقیقات در خصوص جنایت به دادسرا اعزام شد ، گفت: تحقیقات تکمیلی در مورد سایر افراد شناسایی کننده دست اندرکاران این امر همچنان در دستور کار است.

رئیس پلیس فتا در تهران بزرگ با تأکید بر اینکه هرگونه خرید و فروش مواد مخدر در فضای مجازی ممنوع است ، افزود: پلیس در صورت برخورد با چنین مواردی برخورد می کند و شهروندان می توانند در صورت وجود آنها را به گزارش پلیس فتا گزارش دهند. ابلاغ شده است. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا