حوادث

کشف داروهای اعصاب و روان از یک پیک موتوری در تهران 

کشف داروهای اعصاب و روان از پیک موتوری در تهران

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از کشف بیش از 800 نوع داروی کمیاب برای بیماران اعصاب و روان پیک موتوری خبر داد.

به گزارش آپارات نیوز، سرهنگ. نادر مرادی با اعلام این خبر گفت: روز گذشته پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با دریافت خبری مبنی بر توزیع و فروش قرص های غیرمجاز و کمیاب روانپزشکی نسبت به رسیدگی به موضوع اقدام کرد که در تحقیقات اولیه مورد بررسی قرار گرفت. «معلوم شد که این گزارش صحت دارد و یک پیک موتوری این مواد را توزیع کرده است.
وی با بیان اینکه هماهنگی های قضایی برای دستگیری این فرد انجام شده است، گفت: ماموران با گشت زنی و کنترل موتورسواران این فرد را در شرق تهران شناسایی و به همراه فردی که در قسمت چپ موتورسیکلت نشسته بود دستگیر کردند.
مرادی افزود: با دستگیری این فرد 842 داروی غیرمجاز برای درمان و تسکین بیماران روانی کشف و ضبط شد. همچنین بررسی های بیشتر نشان داد که این داروها کمیاب بوده و بیش از 300 میلیون ریال قیمت دارند.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ گفت: این دو متهم قصد توزیع و فروش این مواد را در خارج از شبکه رسمی توزیع داشتند. داروهای کشف شده نیز به سازمان غذا و دارو تحویل داده شد.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا