حوادث

کشف ۳۸ کیلو شیشه از سوداگران مرگ در شرق تهران

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری دو معتاد متجاهر و کشف 38 کیلوگرم شیشه روانگردان از آنان خبر داد.

به گزارش آپارات نیوز، سردار کیومرث عزیزی درباره جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران از طریق منابع خبری اطلاع پیدا کردند که چند سوداگر مرگ با تشکیل باند و مقدار قابل توجهی مواد مخدر شیشه به یکی از همسایگان شرقی خریداری شده از زمین و آنها را منتقل کردند آنها قصد دارند آن را به مخفیگاه خود گسترش دهند.

وی افزود: در ادامه با پیگیری ماموران و انجام بررسی های میدانی آدرس مخفیگاه و محل نگهداری این مواد شناسایی و سپس هماهنگی قضایی لازم برای انجام عملیات انجام شد. . در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه چند تیم مجرب از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر به محل اعزام شدند، گفت: ماموران با رعایت مراحل قانونی وارد محل شده و دو تن از فروشندگان مواد مخدر را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند. . . .

عزیزی با اشاره به بازرسی از محل گفت: ماموران در بازرسی از این محل موفق به کشف 38 کیلوگرم مواد روانگردان شیشه، 68 لیتر پیش ساز مواد مخدر شیشه و … شدند. دو دستگاه خودروی مجرمان نیز کشف و ضبط شد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، وی با بیان اینکه دو متهم دستگیر شده نیز به جرم خود اعتراف کردند، گفت: برای این افراد پرونده تشکیل و برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند. دفتر.دفتر ارسال شد. برای ادامه تحقیقات در مورد جنایت.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه شیشه یکی از خطرناک ترین و مخدرترین مواد مخدر است، گفت: این ماده مخدر علاوه بر اعتیاد و مشکلات مربوط به آن، به دلیل ساختار صنعتی خود گاهی اوقات مصرف کنندگان را به فردی خطرناک تبدیل می کند. . موضوعی که منجر به وقوع حوادث تلخی شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا