حوادث

کشف ۷۱۴ قبضه سلاح غیر مجاز توسط کلانتری‌ها و محیط‌بانان

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با تأکید بر لزوم مبارزه با زمین خواری برای محافظت از سرمایه های ملی و مردمی گفت: با از بین بردن تهاجم به 341 هکتار از اراضی دولتی ، کشاورزی و منابع طبیعی ، بیش از 4000 میلیارد ریال صندوق ذخیره گنج مسلمان. ”

به گزارش آپارات نیوز ، سردار مهدی معصوم بیگی وی گفت: “سودجویان هر ساله با پایان تعطیلات پایان سال ، از حریم خصوصی شهرهایی که از قبل برنامه ریزی شده برای تصرف زمین و تغییر کاربری استفاده می کنند ، استفاده می کنند. برای مقابله با این پدیده و محافظت از خزانه مسلمانان اقدامات ویژه ای انجام شده است. در اردوگاه نوروزی پلیس پیشگیری ناجا گرفته شده است. “شستشو.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا افزود: ظرف مدت 15 روز پس از اجرای طرح نوروزی ، واحدهای حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن ، سازمان جنگل ها و میادین و سازمان امور اراضی کلیه امکانات بسیج و نیروی انسانی برای تغییر کاربری زمین های کشاورزی ، جنگل ها و مزارع ، و آنها توانستند با از بین بردن حمله 646 زمین خوار در زمینی به مساحت 341 هکتار ، از اراضی ملی جلوگیری کنند.

وی ارزش اراضی آزادشده را طبق نظر کارشناسان 4696 میلیارد ریال عنوان کرد و ادامه داد: در این راستا 330 پرونده قضایی تشکیل و 129 متخلف دستگیر و 85 حکم قضایی انجام شد.

معصوم بیگی از همکاری خوب مردم با پلیس پیشگیری برای حفظ سرمایه ملی و مردمی قدردانی می کند: همه ما وظیفه داریم از مواهب خدادادی که متعلق به همه نسل های مردم است ، محافظت کنیم.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا به خانواده های اولین محیط بانان شکنجه شده در سال 1400 که دوشنبه شب (6 آوریل) هنگام حفاظت از محیط زیست کشور در منطقه حفاظت شده و شکار ممنوع “فیله مخصوص” در زنجان شکنجه شدند ، تسلیت می گوید به دلیل برخورد با شکارچیان غیرمجاز “حفاظت از محیط زیست یکی از شرافتمندترین و شرافتمندترین مشاغل است ، زیرا با به خطر انداختن شجاعت و جان انسان برای حفظ منابع طبیعی و بوم شناسی کشورمان ، یک محیط امن برای حیات وحش و میراث ماندگار برای پیشنهادات روز آینده ایجاد می کند. نسل. “آنها می اورند.

وی افزود: 714 قبضه سلاح غیرقانونی به دلیل مجاهدت های محیط بانان ، افسران پلیس و کارکنان ایست بازرسی در طول طرح نوروزی کشف و ضبط شد.

معصوم بیگی تأکید کرد که داشتن ، حمل و استفاده از سلاح های غیرقانونی که امنیت مردم را به خطر می اندازد جرم است و خط قرمز پلیس است. این مهم است. قانون را اداره خواهد کرد

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا