فرهنگ و هنر

کنگره سرداران و ۳۰۰۰ شهید استان ایلام برگزار می‌شود

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: 19 کمیته به عنوان اعضای ستاد اجرایی کنگره فرماندهان و 3000 شهید استان ایلام منصوب شده اند.

به گزارش آپارات نیوز ، سردار جمال شاکرمی در جلسه کنگره کنگره سرداران و 3 هزار شهید استان ایلام که با حضور استاندار و جمعی از اعضای ستاد کنگره در محل استانداری ایلام برگزار شد ، گفت: جلسه برگزاری کنگره فرماندهان و 3000 شهید استان ایلام در نیمه دوم سال جاری برنامه ریزی و مشخص شد که به مناسبت این رویداد بزرگ فرهنگی و همچنین چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم زیر 43 عنوان مانند اهدای جهیزیه ، ساختن مسکن برای مستضعفان ، آزادی زندانیان از جرایم ناخواسته ، خدمات پزشکی ، کمک م faithfulمنانه ، دیدار با خانواده های شهدا و … باید به نام شهدای استان انجام شود. .

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام ادامه می دهد: کلیه مدیران ادارات و سازمان ها موظف به ارائه خدمات برجسته و شریف به نام شهدای استان و به عنوان مقدمه برگزاری کنگره به کنگره جلسه کنگره شهدای ایلام که در نیمه دوم سال جاری با حضور کارمندان دولت برگزار می شود ، جمع بندی و ارائه می شود.

سردارشکرامی گفت: در این جلسه پس از بحث و بررسی ، 19 کمیته به عنوان اعضای ستاد اجرایی کنگره سرداران و 3000 شهید استان ایلام منصوب شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا