ورزشی

کی‌روش ۳ استقلالی را به تیم‌ملی دعوت نکرد

به گزارش شفاف، بازیکنان استقلال تا دیروز به دلیل بازی سوپرجام در ترکیب تیم ملی غایب بودند، اما پس از کسب عنوان قهرمانی در کرمان، امروز (پنجشنبه) تنها سه بازیکن از 6 بازیکن استقلال به تیم ملی دعوت شدند. بقیه توسط کی روش کنار گذاشته شد

بعدازظهر پنجشنبه با انجام آخرین تمرین بازیکنان زیر نظر کارلوس کی روش، مرحله چهارم اردوی تیم ملی در فاصله 17 روز تا شروع جام جهانی به پایان رسید. این مرحله از اردوی تیم ملی با تمرین جدی، پرفشار و با طراوت ملی پوشان به پایان رسید. در این تمرین بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی پس از گرم کردن بدن در مجموعه کت و شلواری به زمین شماره دو اردوی تیم ملی فوتبال رفتند و در آنجا با هدایت کارلوس کی روش تمرینات تاکتیکی و متنوع خود را انجام دادند.

در این تمرین شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان حضور داشتند. سیدحسین حسینی و روزبه چشمی نیز روز گذشته پس از بازی با استقلال در سوپرجام، تمرینات ریکاوری خود را به پایان رساندند. ابوالفضل جلالی هم از کسالت استراحت کرد.

با این حساب صالح حردانی، محمد محبی و مهدی مهدی پور که در اردوهای قبلی تیم ملی حضور داشتند به تیم ملی دعوت نشدند. باید دید کی روش نظرش را نسبت به این افراد تغییر خواهد داد یا خیر.

تعدادی از مربیان ایرانی حاضر در کلاس مربیگری با حضور در تمرین عملکرد شاگردان کی روش را زیر نظر گرفتند. دور جدید تمرینات تیم ملی از شنبه پیش رو آغاز می شود.

دکمه بازگشت به بالا