استانها

گلایه دانشجویان دانشگاه آزاد دزفول از گرمای کلاس‌های درس

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در تماس تلفنی با خبرنگاران از کمبود امکانات رفاهی در کلاس های درس گلایه کردند و به خبرنگار ما گفتند که با وجود افزایش دما و ماه رمضان برای حضور در کلاس ها مشکل دارند.

یکی از دانشجویان این دانشگاه گفت: هرچند بارها این مشکل را به اطلاع مسئولان دانشگاه رسانده‌ایم، اما هر بار که درس برگزار می‌شود، در ساعاتی که گرما به حد نصاب می‌رسد، با تعداد زیادی دانشجو در کلاس حضور داشته باشند. اوج بدون تجهیزات خنک کننده روشن. بیا بریم.

یکی دیگر از گلایه های دانشجویان این دانشگاه افزایش 30 درصدی شهریه ها است. در حالی که میزان خدمات ارائه شده به دانش آموزان در زمینه امکانات رفاهی تغییری نکرده است و باید دائما مشکل روشن نشدن کولر در کلاس درس در هوای گرم و زبان روزه را بپرسند.

حال باید از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی دزفول پرسید در شرایطی که دمای هوای خوزستان در فصل بهار افزایش می یابد و نیاز شدیدی به تجهیزات سرمایشی وجود دارد، چرا تاکنون تدبیری برای این منظور اندیشیده نشده است؟

شایان ذکر است که یک ماه از اعلام حضور کلاس ها می گذرد و با وجود کرونا، کولرها به درستی کار نمی کنند.

برای ادامه این موضوع تصمیم گرفتیم دلیل مشکل را از رئیس دانشگاه آزاد دزفول جویا شویم که این مسئول با همه پیام ها و تماس های متعدد ما پاسخی نداد.

دکمه بازگشت به بالا