ورزشی

یک رکورد دیگر علی دایی در خطر شکسته شدن!

یک رکورد دیگر علی دایی در خطر شکسته شدن!

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز؛ المعز علی روز گذشته در مرحله نیمه نهایی هجدهمین دوره مسابقات جام ملت‌های آسیا یک گل به ثمر رساند تا در پیروزی سه بر دوی قطر مقابل ایران سهیم باشد.

در گزارش خبرورزشی آمده است: این دومین گل المعز علی در این دوره از مسابقات بود و او در مجموع تعداد گل‌های خود در تاریخ جام ملت‌های آسیا را به ۱۱ گل رساند.

مهاجم الدحیل در حال حاضر با یک گل بالاتر از لی دونگ کوک، بازیکن سابق کره‌جنوبی، دومین گلزن برتر جام ملت‌های آسیا در طول تاریخ است.

ستاره قطر اکنون تنها ۳ گل با رکورد تاریخی علی دایی که ۱۴ گل با ایران در مسابقات قهرمانی آسیا به ثمر رسانده، فاصله دارد و در فینال این فرصت را دارد که خود را به این رکورد نزدیک‌تر کند.

البته با این شرایط و با توجه به اینکه تنها یک مسابقه از این دوره از رقابت‌ها باقی مانده است، بسیار بعید به نظر می‌رسد که المعز علی در این دوره بتواند از رکورد علی دایی عبور کند.

251 251

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا