فرهنگ و هنر

یک فعال سینما: دست از سخت گیری بردارید

حبیب اسماعیلی ، که چند روزی است از بیماری عروق کرونا قلب رنج می برد ، تأکید می کند که دولت جدید باید تدابیر ریاضتی را برای بهبود وضعیت فیلم اتخاذ کند.

بازیگر ، تهیه کننده و پخش کننده سینما در گفت وگویی کوتاه با آپارات نیوز ، درباره وضعیت خود پس از تشخیص بیماری عروق کرونا گفت: چنین نشد.

وی برای همه مردم آرزوی سلامتی دارد و سرعت واکسیناسیون را افزایش می دهد: “اکنون شرایط به گونه ای شده است که مردم باید خودشان فکر کنند زیرا شرایط سختی وجود دارد و برخی حتی برای یافتن سرم تلاش می کنند.”

اسماعیلی درباره شرایط فیلم در دولت جدید و انتظارات برای راه اندازی وزیر جدید فرهنگ گفت: “ما باید ببینیم چه اتفاقی می افتد ، با وجود این واقعیت که در تمام 40 سال مردم از هر قشر و قشرهای مختلف دولت آمده است ، و اکنون زمان کار است. اگر بخواهیم با دقت ، حسابرسی و برنامه ریزی نشده ادامه دهیم ، خوب پیش نخواهد رفت. ما باید خودمان را به روز کنیم زیرا ماهواره ها کل جهان را تحت سلطه خود درآورده اند و اگر بخواهیم کوتاه قد باشیم ، مردم به سراغ فیلم ها و ماهواره های خارجی می روند ، در حالی که ما باید بیشتر تلاش کنیم تا سینما را در این شرایط سخت زنده نگه داریم.

حبیب اسماعیلی ، که بیشتر در دهه های 60 و 70 اجرا می کرد ، مدیر شرکت پخش رسانه فیلمسازان است و فیلم هایی مانند “قرمز” ، “خرگوش” ، “سرکوب” ، “عاشق” ، “سه بیگانه” ، ” شبکه »،« پاتو »« زمین نظر »،« خاطره »،« راننده تاکسی »،« عاشق »،« غزل »،« روز دیدانی »و« جوانمرد »در کارنامه اوست.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا