استانها

​۲۰ هزار امکان اسکان در روزهای ابتدای سال فراهم شد/ اصلاح دید بصری مشهد در نوروز

ارائه 20 هزار تسهیلات اقامتی در اولین روزهای سال / ارتقای دید بصری مشهد در نوروز

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با حضور موج گسترده ای از زائران در نخستین روزهای سال با دستور استاندار خراسان رضوی بخشی از اسکان در اختیار شهرداری قرار گرفت. مشهد. و بلافاصله 20000 اسکان برای زائران در شهرستان فراهم کردیم.

به گزارش خبرگزاری برن از مشهدمهدی ناصحی با آرزوی ایام سال نو درباره رویدادهای شهر در نوروز 1401 تا : سالن مشهد بر اساس وظایف در ستاد تسهیلات نوروزی در راس آب و برق، مدتهاست که اقدامات خود را آغاز کرده است.

وی ادامه داد: یکی از این اقدامات بحث زیباسازی شهر برای پذیرایی از زائران و استفاده از مجاوران است که به نفع آن اتفاق افتاد. در این راستا المان های مختلفی را در سطح شهر با کیفیت و کمیت افزایش نسبت به سال های گذشته داشته ایم.

عضو کمیسیون فرهنگ شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به المان های تعاملی گفت: امسال کارهای جدیدی از جمله نصب و ایجاد المان ها و غرفه های تعاملی داشتیم که مردم با آن در ارتباط بودند و علاوه بر این عناصر، رویدادهای فرهنگی، سرود و … تئاتر برای استفاده بیشتر مخاطب تعریف شده است.

ناصحی با بیان اینکه در بحث نظافت از نظر آب و برق بسیار خوب عمل کرده است. ماجراهای جابجایی ها انجام شده و نگاه بصری مشهد اصلاح شده است، تصریح کرد: بر اساس تجربه سال های گذشته اتفاقات خوبی از جمله برگزاری جشنواره هنرهای شهری است. مشهد برای اولین بار در سطح بین المللی، ارقام.

وی درباره موضوع اسکان زائران گفت: بحث اسکان پاسخگو است سازمان میراث فرهنگی و سایر سازمان ها و شهرداری ها نیز در صورت نیاز در مورد اسکان اضطراری بحث می کنند. لذا با حضور موج گسترده ای از زائران در اولین روزهای سال به دستور استاندار خراسان رضوی بخشی از اسکان در اختیار شهرداری مشهد قرار گرفت و بلافاصله 20 هزار تسهیلات اسکان برای زائران در سطح شهر فراهم کردیم.

عضو کمیسیون فرهنگ شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه در بحث توزیع اقلام، شهرداری تامین کننده نیست، افزود: برای تسهیل شهروندان در توزیع اقلام مورد نیاز در ایام نوروز، جایگاه تامین توسط شهرداری تامین می شود. .

ناصحی در پایان افزود: از تمامی تجهیزات اعم از تجهیزات ستادی تاسیسات نوروزی نیروی انتظامی، تحصیلات و این روزها از راهور تشکر می کنم و امیدوارم با هماهنگی و همفکری شرایط را برای خدمات رسانی بهتر به زائران در آینده فراهم کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا