حوادث

۳ پایگاه مدیریت بحران تهران همچنان در اختیار ستادکرونا به عنوان نقاهتگاه

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران با اشاره به ارائه 28 پایگاه مدیریت بحران برای واکسیناسیون کرونا در تهران ، گفت: این تعداد در حال حاضر فعال است و در صورت لزوم و درخواست وزارت بهداشت ، پایگاه های بیشتری برای واکسیناسیون وجود دارد. به این شماره اضافه می شود

به گزارش آپارات نیوز ، رضا کرمی محمدی در این باره گفت: سال گذشته سه پایگاه بحرانی برای بهبود بیماران کرونری در اختیار ستاد مقابله با کرونا قرار گرفت ، اما تنها در موج دوم شیوع ویروس کرونا برخی از این پایگاه ها شستشو شد. استفاده کنید.

وی افزود: این پایگاه ها هنوز متعلق به مقر کرونا است.

وی در پاسخ به این پرسش که چند داوطلب در خانه دوام و ایمنی در مراکز واکسیناسیون کار می کنند ، گفت: بیش از 100000 داوطلب خانه دوام به سازمان مدیریت بحران اعلام کرده اند که مایل به خدمت در مراکز واکسیناسیون هستند. در نامه ای ، این سازمان اسامی نیروهای داوطلب را به مقر کرونا و دفتر استاندار تهران اعلام کرد. طبق گزارشات ، البته تنها بخشی از این نیروهای داوطلبانه فعال هستند.

بر اساس گزارش شهر ، در پاسخ به این س whetherال که آیا استفاده از امکانات و تجهیزات بحرانی ویژه شرایط بحران باعث انقضاء شده یا خیر؟ وی توضیح داد: اکثر تجهیزات پایه را نمی توان در میان مدت پوشید. تجهیزات دیگر مانند ماسک ، چادر و غیره به طور کلی ، تجهیزات موجود در پایگاه های مدیریت بحران بر اساس بودجه ای که شورای اسلامی شهر تهران اختصاص داده و طبق برنامه ای دقیق ، مرتباً تعمیر و به روز می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا