استانها

۵ آدمی که مرگ خود را پیش بینی کردند/ ترس از عدد ۱۳ آرنولد شوئنبرگ را به قتل رساند

همه ما می دانیم که در یک زمان و مکان مشخص خواهیم مرد. گاهی اوقات احساس مرگ می تواند زمانی بوجود آید که در شنا مشکل داشته باشیم یا چند ثانیه قبل از تصادف رانندگی. تعداد کمی از مردم مرگ آنها خودشان را پیش بینی کردند و بعد از مرگشان ثابت شد که پیش بینی آنها درست بوده است و این نشان می دهد که پیش بینیبیش از آن چیزی است که بتوانیم باور کنیم.

میکی ولز خواب مرگ خود را دید

مردم همیشه چیزهای وحشتناکی را در توییتر ارسال می کنند ، اما میکی ولز در 40 سالی که زنده بود هم از نظر اعتیاد به مواد مخدر و هم از نظر بهداشت روانی مشکلات زیادی داشت. در سپتامبر 2012 ، ولز به رسانه های اجتماعی رفت و به پیروان خود گفت: “من خواب دیدم آخر هفته آینده در یک حمله قلبی در شیکاگو در حال مرگ هستم. جسد او چند روز بعد در اتاق هتل پیدا شد. علت مرگ ناشی از حمله قلبی به دلیل مصرف بیش از حد دارو بود.

فرانک پاستور ، موتورسواری که مرگ خود را در یک برنامه رادیویی اعلام کرد

در طول زندگی خود ، فرانک پاستور به عنوان یک مجری مشهور در یک رادیو مسیحی شناخته شد. با وجود این دستاوردها ، روز مرگ وی ممکن است همان چیزی باشد که سرانجام به یاد او ماندگار شد. در 19 نوامبر 2012 ، پاستور نمایش رادیویی خود را تفسیر کرد و در یک لحظه در مورد یک برنامه تلویزیونی که شب قبل دیده بود صحبت کرد و به زندگی پس از مرگ پرداخت. پاستور عاشق موتورسیکلت بود و در هنگام برنامه خود خطرات را ذکر می کرد و مسیر رانندگی خود را در راه بازگشت از کار به خانه نشان می داد. در همین جاده بود که سه ساعت پس از گفتن این جملات وی مورد اصابت اتومبیل قرار گرفت و کشته شد.

رئیس جمهوری که جنازه خود را در کاخ سفید دید

5 نفری که مرگ خود را پیش بینی کردند

وقتی صحبت از کابوس می شود ، در وهله اول شخصی که به عنوان یک جسد ظاهر می شود ، باید وحشت داشته باشد و این همان اتفاقی است که ظاهراً برای آبراهام لینکلن ، رئیس جمهور سابق آمریکا رخ داده است. در شب 4 آوریل 1865 ، لینکلن طبق معمول به رختخواب رفت ، اما تجربه خواب او غیر معمول بود. صبح روز بعد او به یکی از دوستان خود که خواب دیده بود جسد مردی را در کاخ سفید دیده است ، گفت و از سربازی که آنجا بود پرسید: “این کیست؟” و او پاسخ داد: رئیس جمهور. او و ورا “این زمانی بود که لینکلن از خواب بیدار شد. لینکلن دقیقاً 10 روز بعد ، در 14 آوریل توسط جان ویلکس بوث کشته شد.

ترس از عدد 13 باعث کشته شدن آرنولد شوئنبرگ شد

ترس ممکن است برای کسانی که بدشانسی می کشند بسیار وحشتناک باشد ، اما بسیاری از آنها به اندازه تحمل آهنگساز آرنولد شوئنبرگ مضر نبوده اند. او از Triskidecaphobia – که ترس از شماره 13 است – رنج می برد و اطمینان داشت که این امر به مرگ وی مربوط می شود. با توجه به اینکه سیزدهمین سالگرد تولد وی یکی از ماههای سال است و مرگ او دقیقاً در سن 76 سالگی بود ، وی در تاریخ 13 ژوئیه سال 1951 بود. او آن روز تمام روز را در رختخواب گذرانده بود ، بعدا همسرش گفت که وقتی در ساعت او احساس راحتی کرد و دید که فقط 15 دقیقه برای تغییر تاریخ زمان باقی مانده است. وی ادامه داد که در همان لحظه بود که صدای فریاد دکتر را شنید و هنگامی که به اتاق خواب رفت دید که Sch دید nberg حمله قلبی درگذشت برخی گفتند که او بسیار وحشت زده است و حمله ای منجر به کشته شدن وی شد.

بادی هالی و همسرش با جزئیات خواب هالی را دیدند

5 نفری که مرگ خود را پیش بینی کردند

بادی هالی اولین کسی بود که در صف طولانی از نوازندگان جوان راک جوان با استعداد جان باخت و ظاهراً قبلاً نیز هشدار داده بود که این سرنوشت او خواهد بود. هالی در 3 فوریه 1959 در یک سانحه هوایی درگذشت ، اما در روزهای قبل از سفر ، او و همسرش ماریا النا هر دو کابوس دیدند که به نظر می رسید آنها را الهام می بخشد. سالها بعد ، ماریا النا اظهار داشت كه وقتی در یك مزرعه ایستاده بود كابوس زنده ای را تجربه كرده بود و دید كه گلوله آتشین روی زمین افتاد و دهانه ای در آتش سوخت. وقتی شوکه از خواب بیدار شد ، بودی به او گفت که او همچنین خواب عجیبی دیده است که در آن او را ترک کرده است ، احساس کرده است که هرگز برای دیدن او برنمی گردد. این واقعیت که هر دوی آنها همزمان از این مناظر عجیب و تصادفی ، چند روز قبل از سفر مرگبار وی برخوردار بوده اند ، یک اتفاق بسیار عجیب و ناخوشایند است.

2323

دکمه بازگشت به بالا