استانها

۹۲۷میلیارد تومان در سفر استانی رئیس جمهور به شهرستان نهاوند اختصاص یافت

در سفر استانی رئیس جمهور ۹۲۷ میلیارد دلار به شهرستان نهاوند اختصاص یافت

استاندار همدان گفت: در قالب مصوبات سفر استانی رئیس جمهور به استان همدان 927 میلیارد دلار برای تحقق پروژه های عمرانی، اقتصادی، خدماتی و فرهنگی در این شهرستان اختصاص یافته است.

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از همدان، علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان در سفر به شهرستان نهاوند با شرکت در جلسه بررسی مسائل و مشکلات این شهرستان با محوریت مصوبات سفر رئیس جمهور به استان. و با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: مسئولان شهرستان نهاوند با تعامل بیشتر با نماینده این شهر در شورای اسلامی، در اسرع وقت از اعتبارات در نظر گرفته شده برای بازدید از این شهر برداشت خواهند کرد. رئیس جمهور به استان

وی با تاکید بر اینکه باید تمام توان خود را به کار بگیریم تا در خدمت رسانی به مردم موثر باشیم و برای رفع مشکلات مردم اقدامات موثری انجام دهیم، گفت: بیشترین اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان در سال 1402 محقق می شود.

استاندار همدان ادامه داد: دولت سیزدهم مردم و انقلاب در اولین روز روی کار آمدن با شعار خدمت به مردم و در اولین روزهای خدمت با تمام گرفتاری ها و مشکلات به ارث رسیده از دولت های گذشته کار خود را آغاز کرد و همچنین شیوع ویروس کرونا تاکنون منبع خدمات ارزشمندی بوده است.

قاسمی فرزاد گفت: اصل و محور سفر رئیس جمهور به استان، تکمیل پروژه های تکمیل شده با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد است.

وی هدف از سفر به شهرستان نهاوند را بررسی و تشریح جزئیات و پروژه های مصوب سفر رئیس جمهور به استان با همراهی نماینده این شهرستان در شورای اسلامی، استاندار و مدیران استانی و شهرستانی اعلام کرد.

استاندار همدانی با تاکید بر اینکه نباید دنبال حاشیه باشیم، تصریح کرد: تفکر ما باید معطوف به خدمت به مردم باشد و پرداختن به مسائل حاشیه ای و بی اهمیت خیانت به انقلاب و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی است. . .

آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران (پنجشنبه 15 مرداد) در سی امین سفر استانی خود وارد همدان شد و مراسم استقبال رسمی از رئیس جمهور با حضور آیت الله حبیب الله شعبانی متقی نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد. و علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان، فرماندهان نظامی و انتظامی، اعضای شورای تامین و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان در فرودگاه همدان برگزار شد.

سفر پر برکت رئیس جمهور به استان همدان در مجموع 24 هزار میلیارد دلار درآمد برای استان به همراه داشت که شامل 14 هزار میلیارد دلار برای تحقق 179 پروژه عمرانی، اقتصادی و خدماتی و پرداخت 10 هزار میلیارد دلار است. برای امکانات در بخش های مختلف

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه رای بله و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا