عمومی

آنتی اسکالانت فلوکن Flocon ۲۶۰٫

فلوکن Flocon ۲۶۰/ ۱/ محلول آبی از ۱/ اسید آلی است و فرم غلیظ آن باعث خورندگی می‌شود از این رو باید از تجهیزات مقاوم در برابر خوردگی استفاده بشود. نمونه‌هایی از مواد مناسب از جنس استنلس استیل ۳۱۶٫L یا پلاستیک مانند GRP،PVC و PE است. آنتی اسکالانت آویستا (Avista VITEC) جهت جلوگیری از تشکیل رسوبات معدنی کربنات کلسیم، سولفات کلسیم، سولفات باریم، سولفات استرانسیوم، فلوراید کلسیم و رسوبات سیلیکا مناسب می‌باشد.

آنتی اسکالانت Avista نوعی از آنتی اسکالانت است که به سبب ماهیت مواد تشکیل دهنده با انواع مواد آلی سازگاری داشته و در مقادیر دوز کم نیز مؤثر می‌باشد. عملکرد آنتی اسکالانت Avista VITEC چگونه است؟ آنتی اسکالانت Avista با آلاینده‌ها و عوامل ایجاد رسوب در آب پیوند می‌خورد و از اتصال و ایجاد رسوب به سطح ممبران جلوگیری می‌کند. آنتی اسکالانت رسوبات موجود در آب را از ممبران عبور داده و همراه با پساب خرید آنتی اسکالانت خارج می‌کنند. در صورت استفاده از این آنتی اسکالانت در دستگاه تصفیه آب RO می‌توان عمر ممبران را افزایش و راندمان خروجی را افزایش داد.

لیست خرید آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰
روش استفاده از آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰

آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰٫

شستشوی مکرر ممبران به دلیل ایجاد گرفتی ناشی از رسوبات سبب کاهش عمر ممبران و تعویض زود هنگام آن و صرف هزینه بالا می‌گردد. مقدار دوز تزریقی آنتی اسکالانت به عوامل زیر بستگی دارد و با در نظر گرفتن این موارد می‌توان میزان دقیق دوز تزریق را تعیین کرد. با در نظر گرفتن موارد فوق و نرم افزارهای اختصاصی مانند COROLA.T و … که توسط شرکت سازنده ارائه می‌شود، می‌توان مقادیر دقیق دوز تزریقی آنتی اسکالانت را تعیین کرد.

به طور معمول میزان تزریق انتی اسکالانت ها در محدوده ۱٫ الی ppm ۶٫ می‌باشد. فرمول شیمیایی آنتی اسکالانت ها براساس نوع انها که پلیمرهایی بر پایه آکریلیک اسید (Acrylic acid polymers) و یا ارگانوفسفات (Organophosphatess) می‌باشند، خرید آنتی اسکالانت متفاوت می‌باشد.

این نوع از انتی اسکالانت ها دارای گروه‌های عاملی اسید کربوکسیلیک و فسفاته هستند. آنتی اسکالانت فسفاته؛ بهترین نوع آنتی اسکالانت در جلوگیری از تشکیل رسوب می‌باشد ولی در مقابل، خاصیت پراکنده سازی کمی دارد.

آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰/ یک آنتی اسکالانت وسیع طیفی می‌باشد که برای کنترل انواع رسوبات تشکیل شده بر روی ممبران RO کاربرد دارد. آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰/ یک محلول آبی بر پایه پلی کربوکسیلیک اسید است. این آنتی اسکالانت برای کنترل رسوبات نمک‌های معدنی و جلوگیری از تشکیل رسوب بر روی سطح ممبران استفاده می‌شود.

آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰٫ با آلاینده‌ها و عوامل ایجاد رسوب در آب پیوند می‌دهند و از اتصال و ایجاد رسوب به سطح ممبران جلوگیری می‌کند. آنتی اسکالانت رسوبات موجود در آب را از ممبران عبور داده و همراه با پساب خارج می‌کنند. در صورت استفاده از آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰٫ در دستگاه تصفیه آب RO می‌توان عمر ممبران را افزایش و راندمان خروجی را افزایش داد. آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰/ یک ماده محلول در آب می‌باشد. حداقل میزان دوز تزریق ۱۰٫% وزنی توصیه می‌شود و برای داشتن غلظت مناسب، آنتی اسکالانت فلوکن بایستی به صورت مداوم و متناسب با آب ورودی تزریق شود.

آنتی اسکالانت آویستا جهت جلوگیری از تشکیل رسوبات معدنی و رسوبات آلی مناسب می‌باشد، از این رو در سیستم‌های اسمز معکوس آب شهری و آب دریا قابلیت استفاده دارد. میزان دوز تزریق آنتی اسکالانت Avista بستگی به کیفیت آب ورودی و تشخیص عناصر رسوب زا و غلظت آنها بستگی دارد. دوز اختصاصی را با توجه به مشخصات آب ورودی و عوامل رسوب گذاری می‌توان با استفاده از برنامه نرم افزاری Avista Advisor تعیین کرد.

میزان دوز تزریق آنتی اسکالانت آویستا بین ۲٫-5 میلی گرم در لیتر است. آنتی اسکالانت آویستا یک ماده محلول در آب می‌باشد. حداقل میزان دوز تزریق ۱۰٫% وزنی توصیه می‌شود و برای داشتن غلظت مناسب، آنتی اسکالانت Avista بایستی به صورت مداوم و متناسب با آب ورودی تزریق شود. تزریق آنتی اسکالانت آویستا قبل از ممبران و در صورت امکان قبل فیلترهای کارتریج، بهترین نتیجه و کارایی را در کنترل رسوب دارد.

میزان دوز تزریق فلوکن ۲۶۰٫ مورد نیاز بستگی به کیفیت آب ورودی و تشخیص عناصر رسوب زا و غلظت آنها بستگی دارد. از نرم افزار اختصاصی برای محاسبه شاخص‌های رسوب گذاری و محاسبه میزان دقیق تزریق استفاده می‌شود. میزان دوز تزریق آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰/ ۱٫-6 ppm می‌باشد. نقطه تززریق آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰٫ در قسمت ابتدایی جریان و قبل از فیلترهای کارتریج توصیه می‌گردد.

نقش آنتی اسکالانت فلوکن در اسمز معکوس
آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰٫ ساخت کمپانی BWA

آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰٫ ساخت کمپانی BWA

از معتبرترین شرکت‌های تولید کننده آنتی اسکالانت مورد استفاده در سیستم‌های تصفیه آب RO می‌باشد. آنتی اسکالانت فلوکن در بسته بندی‌های ۲۵٫، 230 و 1100 کیلوگرمی قابل عرضه به مشتریان گرامی می‌باشد. پاکان پالایش یکی از شرکت‌های عرضه مستقیم آنتی اسکالانت فلوکن (آنتی اسکالانت flocon) بدون واسطه و با بهترین قیمت است. آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰٫۲۰٫ کیلوگرمی (FLOCON) از جمله محصولات ارائه شده توسط شرکت تصفیه آب و فاضلاب است.

مقدار تزریق آنتی اسکالانت در سیستم اسمز معکوس به عوامل مختلفی مانند میزان جریان آب خام و آنالیز آب ورودی، دما، PH، جنس و چیدمان ممبران ها بستگی دارد. آنتی اسکالانت Genesys قابل انحلال در آب است و بایستی قبل تزریق با نسبت مشخصی از آب رقیق شود. میزان دوز معمول تزریق آنتی اسکالانت Genesys lf 0.5-۱٫ ppm می‌باشد.

در لیست NSF میزان دوز تزریق Genesys در آب خام برای سیستم‌های آب آشامیدنی بایستی کمتر از ۵٫ ppm باشد. آنتی اسکالانت جنسیس ساخت کمپانی Genesys می‌باشد که از معتبرترین شرکت‌های تولید کننده آنتی اسکالانت و مواد شستشوی ممبران مورد استفاده در سیستم‌های تصفیه آب RO می‌باشد. آنتی اسکالانت Genesys در بسته بندی‌های ۲۵٫، ۲۵۰٫، ۱۳۰۰٫ کیلوگرمی قابل عرضه می‌باشد. مدت زمان ماندگاری آنتی اسکالانت Genesys به مدت دو سال می‌باشد.

کلیه آنتی اسکالانت های وارداتی توسط تیم کنترل کیفیت این شرکت بازرسی شده و پس از تأیید کیفیت آنها توسط کارشناسان این شرکت، به مشتریان عرضه می‌گردد.

مواد تشکیل دهنده آنتی اسکالانت

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از آنتی اسکالانت avista دارید، می‌توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا