اعلام نتیجه رسمی انتخابات ریاست جمهوری؛ پیشتازی پزشکیان

اعلام نتیجه رسمی انتخابات ریاست جمهوری؛ پیشتازی پزشکیان

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری آپارات نیوز،  محسن اسلامی، سخنگوی ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور آمار اولیه دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را به شرح زیر اعلام کرد:

ساعت 05:34

از مجموع ۴۷هزار و ۸۰۷شعبه که شامل ۴۵۲شهرستان است از مجموع ۲۳میلیون و ۶۴۶هزار و ۱۳۸رای مسعود پزشکیان ۱۲میلیون و ۷۰۴هزار و ۹۱۰رای و سعید جلیلی ۱۰میلیون و ۴۷۴هزار و ۲۳۸رای را کسب کردند.

ساعت 05:03

 از مجموع ۴۲هزار و۴۳۲ شعبه که شامل ۴۴۰شهرستان است، مجموع آرای ماخوذه ۲۰میلیون و ۶۱۱هزار و ۹۷۱رای، مسعود پزشکیان یازده میلیون و ۱۲۰هزار و ۹۲۴رای و سعید جلیلی نه میلیون و ۹۷هزارم ۹۹۳رای کسب کردند.

ساعت 04:33

از مجموع ۳۵هزار و ۲۲۳شعبه که شامل آرا از ۴۰۲شهرستان است، آرا ماخوذه شانزده میلیون و ۵۴۶هزار و ۶۶۰رای، مسعود پزشکیان با هشت میلیون و ۶۹۴هزار و ۷۴۳رای و سعید جلیلی ۷میلیون و ۵۳۵هزار و ۵۵۷رای را کسب کردند.

ساعت 04:10

سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اشاره به آمار اولیه دور دوم  چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: مجموع  آرا ماخوذه سیزده میلیون و ۵۵۰هزار و ۲۸۰رای که مسعود پزشکیان شش میلیون و ۹۳۹هزار و ۹۵۵رای و سعید جلیلی شش میلیون و ۳۵۹هزار و ۹۹رای را کسب کردند. این آرا مربوط به ۲۹هزار و ۱۷۵شعبه و ۳۵۷شهرستان است.

ساعت 03:35

مجموع آرای ماخوذه  نه میلیون و ۶۹۹هزار و ۸۴۳رای است و مسعود پزشکیان چهار میلیون و ۹۹۶هزار و ۳۶۴رای و سعید جلیلی چهارمیلیون و۵۲۶هزار و ۹۶۰رای را کسب کردند.

ساعت 03:04

مجموع آرای ماخوذه از ۱۳هزار و ۲۷۷شعبه، پنج میلیون و ۸۱۹هزار و ۹۱۱رای، مسعود پزشکیان دو میلیون و ۹۰۴هزار  و ۲۲۷ رای و سعید جلیلی دو میلیون و‌۸۱۵هزار و ۵۶۶رای را کسب کرده است.

ساعت 02:30

طبق آرای شمارش شده اقای مسعود پزشکیان یک میلیون و ۲۶۳هزار ۸۷۴رای و سعید یک میلیون  و۲۴۴هزار و ۶۴۰رای را از مجموع دو میلیون و ۵۴۷هزار و ۳۸۱رای کسب کردند.

ادامه دارد…

دکمه بازگشت به بالا