ورزشی

افلاکی: از رضا علیپور انتظار مدال طلا داریم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

افلاکی: از رضا علیپور انتظار مدال طلا داریم - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، اقبال افلاکی بعد از پایان مسابقات مرحله مقدماتی سرعت سنگنوردی بازی های آسیایی اظهار داشت: خوشبختانه هر سه نماینده ایران به مرحله یک هشتم پایانی راه یافتند و عصر امروز رضا و میلاد علیپور در بخش مردان و محیا دارابیان در بخش بانوان رقابت خواهند کرد.

وی در خصوص شانس کسب مدال برای ملی پوشان ایران در بخش سرعت عنوان کرد: ما روی طلای رضا علیپور حساب باز کردیم و پیش بینی مان این است که در بخش بانوان هم دارابیان بتواند تا رده سوم خودش را بالا بکشد و یک مدال کسب کند.

سرپرست تیم ملی سنگنوردی در رابطه با رقیب قدرتمند رضا علیپور که رکورددار جهان است، گفت: رکورد قبلی بازی های آسیایی رکوردی است که ۵ سال قبل رضا علیپور به ثبت رسانده و انتظار داریم خود رضا عصر امروز بتواند رکورد خودش را جابجا کند تا هم طلا را بگیرد و هم رکورد ۴ سال به اسم خودش باقی بماند.

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا