بین الملل

التماس لاپید برای پایان جنگ؛ تاکید جهاد اسلامی بر انتقام

شبکه 13 رژیم صهیونیستی به نقل از یایر لاپید، نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: “اهداف محقق شده و ادامه عملیات نظامی در غزه هیچ فایده ای ندارد” که در واقع درخواست رسمی برای توقف جنگ است. در حالی که رهبران جنبش جهاد اسلامی اصرار دارند هیچ وساطت برای پایان جنگ را نمی پذیرند، بر انتقام گیری اصرار دارند.

به گزارش آپارات نیوز، خبرگزاری رویترز و رسانه های عربی یکشنبه شب به نقل از منابع مصری گزارش دادند که «قاهره امروز ساعت 19:00 به وقت گرینویچ درخواست آتش بس در غزه را اعلام می کند» اما این خبرگزاری متوجه شد که می تواند نپرس رهبران جنبش جهاد اسلامی یا مراجع برای گرفتن ضمانت، در حالی که پاسخ رهبران جهاد روشن و بدون ابهام بود.

طارق سلمی، سخنگوی جهاد اسلامی در گفتگو با العالم تایید کرد: ما به صراحت می گوییم رزمندگان قدس و گروه های مقاومت فلسطین حرف های خود را در میدان نبرد می گویند و بحث میانجی گری و آتش بس بشردوستانه مطرح نیست. “

وی تاکید کرد: اکنون صحبت از درگیری مستقیم با دشمن صهیونیستی و ضربه زدن به این دشمن و رساندن یک پیام بسیار مهم بسیار مهم است که تیپ قدس پایان نبرد را تعیین می کند و دشمن باید آن را بپذیرد.

در همین راستا محمد شله یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی در گفتگو با العالم اظهار داشت: این اولین بار است که جهاد اسلامی در سال 2014 با سیف القدس تماس گرفته و از آن التماس می کند. شیوه.

این رهبر جهاد اسلامی افزود: اکنون به دشمن عبرت می‌دهیم، درسی بزرگتر از درسی که الجباری بدون شلیک گلوله در شهرک‌های صهیونیستی به وحشت انداخت.

وی گفت: نیروهای الجباری و فرماندهان وی امروز آنقدر دشمن را ترسانده اند که به جای اینکه اطراف غزه احساس خطر کند، تمام رژیم صهیونیستی احساس خطر کرده و جرأت سفر ندارند.

شلح ادامه داد: حماقت یایر لاپید نخست وزیر رژیم صهیونیستی باعث شد این رژیم از میانجیگران التماس کند که جنگ را متوقف کنند اما گردان قدس اعلام کرد که این نبرد یک نبرد فرسایشی است و آماده راه اندازی 10 جنگنده است. موشک ها هر روز تا نیروهای دشمن خسته شوند.

گردان‌های قدس با نمایش صحنه‌هایی از زرادخانه موشکی خود و شلیک موشک به شهرک‌ها و شهرهای رژیم صهیونیستی در واکنش به ترور خالد منصور فرمانده تیپ جنوبی گردان‌های قدس، ثابت کردند که این فصل فصل الفاظ است. است. با آنها.

در فیلم های منتشر شده توسط رسانه ها ترس و فرار شهرک نشینان و سربازان اشغالگر پس از شلیک گسترده راکت های مقاومت را دیدیم، صدای آژیر خطر در تل آویو، عسقلان، سدروت و شهرک های نوار غزه بهترین دلیل است. برای مقابله و حفظ آبروی خود در مقابل مردم، زیرا آنها اساساً این حملات را با هدف سیاسی برای خدمت به لاپید، بنی گانتز و آویوکوهافی انجام دادند، سیاستمدارانی که در انتخابات آتی به دنبال رأی هستند. رژیم

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا