ورزشی

الدحیل – پرسپولیس؛ ماموریت بازگشت

الدحیل - پرسپولیس؛ ماموریت بازگشت

پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در جدالی از هفته دوم گروه E لیگ‌قهرمانان آسیا از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش آپارات نیوز، پرسپولیسی‌ها با شکست مقابل النصر عربستان شروع تلخی را در فصل جدید لیگ‌قهرمانان آسیا تجربه کردند و امروز ساعت 21:30 در قطر برای کسب اولین پیروزی‌ به خانه الدحیل می‌روند.

در سمت مقابل شاگردان ارنان کرسپو آرژانتینی در دیدار نخست خود در فصل جدید لیگ‌قهرمانان آسیا مقابل استقلال تاجیکستان به تساوی بدون گل رضایت دادند تا با یک امتیاز جایگاه دوم گروه E این رقابت‌ها را به خود اختصاص دهند و این هفته با تیم پرستاره خود در سودای کسب اولین پیروزی‌ خود در این دیدار خانگی خواهند بود.

پرسپولیس چهار بار در دوحه مقابل الدحیل شکست خورده که در دو دیدار هدایت این تیم بر عهده یحیی گل‌محمدی بوده است.

سرخ‌ها فقط یک بار الدحیل را در دوحه شکست داده‌اند که به شش سال قبل بازمی‌گردد، زمانی که این تیم پرستاره نبود و لخویا نام داشت.

پرسپولیسی‌ها برای خروج از حال و هوای شکست تلخ هفته اول مقابل رونالدو و یارانش به کسب امتیاز از این بازی نیاز دارد و باید دید آیا الدحیل در خاک قطر به نماینده ایران امتیازی می‌دهد یا خیر.

عملکرد دوتیم در ۵ بازی اخیر:

پرسپولیس: ۳ برد، ۱ مساوی، یک باخت

الدحیل: یک برد، ۲ باخت، ۲ مساوی

تاریخچه تقابل دوتیم:

۹ بازی

۳ برد پرسپولیس

۱ مساوی

۵ برد الدحیل

*هفته دوم لیگ‌قهرمانان آسیا/ گروه E

الدحیل قطر – پرسپولیس ایران

دوشنبه ۱۰ مهرماه ۱۴۰۲

ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

داور: کیمورا هیرویوکی (ژاپن)

انتهای پیام

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا