تسهیلات بانکی باید در مسیر توسعه استان قزوین هزینه شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

تسهیلات بانکی باید در مسیر توسعه استان قزوین هزینه شود - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین در جلسه شورای هماهنگی بانک های استان قزوین اظهار کرد: خیلی از توفیقات استان ناشی از تلاش های همکاران در مجموعه های خدمت رسان از جمله شبکه بانکی و دستگاه های اجرایی است و این خدمات قابل تقدیر می باشد.

وی افزود: استان در حوزه اقتصاد وضعیت خوبی را دارد، مصداق این مهم رتبه نخست استان در اقتصاد دانش بنیان است و این موضوع وظیفه و رسالت شبکه بانکی را سنگین تر می کند.

اعلایی گفت: نگاه مجموعه مدیریتی استان نسبت به شبکه بانکی هیچ گاه غیر منصفانه نبوده است و سیاست بر این است که بانک ها از ظرفیت حمایتی مجموعه دولت استفاده کنند تا بدین وسیله شکوفایی هرچه بیشتر اقتصاد در استان در مسیر درست خود رقم بخورد.

استاندار قزوین با بیان اینکه تلاش شبکه بانکی در توسعه استان اثرگذار است، اضافه کرد: البته به دلیل وسعت فعالیت های اقتصادی استان تسهیلات زیادی هم از بیرون استان جذب می شود که تمامی این عددها در کنار یکدیگر می تواند منجر به رشد و توسعه استان شود.

وی افزود: البته لازم به ذکر است که باید علاوه بر جذب اعتبارات مراقب بود هزینه کردن اعتبارات در مسیر توسعه استان باشد و نمی خواهیم مثلاً برای پروژه تحت عنوان گردشگری اعتباری جذب شود ولی با این تسهیلات یک پروژه تجاری دنبال شود.

دکمه بازگشت به بالا