جامعه

جنایت وحشتناک مدرسه سیدالشهداءکابل دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد

به گزارش شفاف ، در متن این پیام آمده است: شیطانی که دنیا را به یک اسباب بازی برای خواسته ها و تعصبات ناآگاهانه خود تبدیل کرده و قدر انسانیت را نمی داند ، با ذهنیت بسته خود همه چیز را وزن می کند و به طرز بی رحمانه ای مرتکب هر عمل زشت و شنیع می شود. دانش آموزان جنسی بی رحم مدرسه که می خواستند خود را از نادانی و دانش خلاص کنند و به دنبال آینده ای روشن برای خود و کشورشان باشند.

بِأَيِّ ذَنْبٍ قُتِلَتْ (به چه گناهی کشته شدند؟) چرا برخی افراد انسانیت خود را فراموش کرده و خوی ظلم و بیرحمی را در پیش گرفته اند و آیا حاضرند برای رسیدن به اهداف خود در این دنیای فانی مرتکب هر عمل شنیعی شوند؟ چه فکر جاهلانه و زیرکانه ای در پس این اقدامات مجرمانه وجود دارد؟ آیا زمان آن نرسیده است که همه جوامع علمی و مذهبی آشکار و آموزنده درباره ابعاد این تفکر و پیامدهای ناگوار آن برای پیروان خود صحبت کنند؟

در ادامه این پیام آمده است: آیا شما صحنه ای را می شناسید که از شلوغی و شلوغی دانش آموزان برای یادگیری آن زیبا ، پرشور و سرزنده تر باشد؟ این جنایت هولناک که باعث کشته شدن بسیاری از دانش آموزان بی گناه مدرسه سید الشهدا در کابل در ماه مبارک رمضان شد قلب هر فرد آزاده و وظیفه شناس را آزار می دهد و پر از اندوه است.

ما امیدواریم که به لطف حمایت ، همدلی و وحدت بیشتر مردم شریف در افغانستان ، شاهد صلح ، آرامش و آسایش مردم افغانستان باشیم. ما این فاجعه ناگوار و دلخراش را به مردم شریف و مظلوم افغانستان به ویژه خانواده های داغدار تسلیت می گوییم. وَسَيَعَلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

دکمه بازگشت به بالا